banner112

Hollanda'da bilgileri çalınan Facebook hesapları arasında mısınız? Haberimizden kontrol edebilirsiniz!

Hollanda'da 5.4 milyon kişinin Facebook hesap bilgilerinin çalındığı tespit edildi. Hesap bilgilerinizin güvende olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

HOLLANDA 05.04.2021, 20:34 05.04.2021, 21:25
Hollanda'da bilgileri çalınan Facebook hesapları arasında mısınız? Haberimizden kontrol edebilirsiniz!

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook'ta 533 milyon kullanıcının verilerinin çalınarak bir hacker platformunda çevrim içi yayımlanmasının yankıları sürüyor.

Hollanda'da kişisel verileri ele geçirilen Facebook kullanıcılarının sayısı 5 milyon 430 bin 388 olarak tespit edildi. Hollanda, Facebook'taki son veri skandalından en çok etkilenen ülkeler arasında yer alırken, hesap bilgilerinizin güvende olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz. İsminizin listede yer alması üzerine, Facebook şifre bilgilerinizi hemen değiştirmeyi ihmal etmeyiniz

Hollanda'da 5.4 milyon, Türkiye'de 19.6 milyon kullanıcının bilgileri çalındı

Geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan Facebook'ta hangi ülkelerde kaç kişisel hesabın çalındığı ortaya çıktı. 

Facebook kullanıcı verileri sızan ülkeler sıralamasında birinci sırada 44.8 milyon kullanıcı ile Mısır, ikinci sırada 39.5 milyon kullanıcı ile Tunus, üçüncü sırada 35.7 milyon kullanıcı ile İtalya yer aldı. İtalya'yı  32.2 milyon kullanıcı ile ABD takip ederken, beşinci sırada 28.8 milyon kullanıcı ile Suudi Arabistan ve altıncı sırada ise 19.8 milyon kullanıcı ile Fransa yer aldı. 

Türkiye'de 19.6 milyon kullanıcının verileri çalınırken, Hollanda'da ise bu rakamın 5.4 milyon olarak gerçekleştiği bildirildi. 

İsminizi kontrol etmek için tıklayınız...

Telefon numaranızı kontrol etmek için tıklayınız...

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz: t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©️SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@