Türk Hava Yolları özellikle Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerinde ikamet eden ve izin sezonunda anavatana gitmek isteyen aileler için yeni bir indirim kampanyası başlattı. 

Buna göre yaz döneminde uçmak için 28 Kasım ile 4 Aralık 2022 tarihleri arasında bilet alan yolculara yüzde 30 indirim uygulanacak.

Kampanya detayları

  • Türk vatandaşları ve TC kimlik numarası bulunan tüm vatandaşların faydalanacağı kampanyada aile üyeleri için alınacak biletlere yüzde 30 indirim uygulanacak.
  • Türk Hava Yolları aile indirimi, en az 3 en fazla 9 kişiden oluşan aileler için geçerli olacak. 
  • Kampanya 1 Mayıs 2023 ile 30 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak uçuşlar için geçerli olacak.
  • İndirimden faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini 28 Kasım 2022 ile 4 Aralık 2022 tarihleri arasında alması gerekiyor. 
  • Aile indiriminden faydalanacak olan kişilerden, yolcuların soyadlarının aynı olması şartı aranmıyor.
  • Aile İndirimi Kampanyası Economy, Comfort ve Business olmak üzere tüm sınıflarda geçerli olacak. Kampanyaya vergi ve harçlar dahil değil.

Türk Hava Yollarının indirimli yaz bileti kampanyasına dahil olan ülkeler:
Almanya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Avusturya, Birleşik Krallık, İsviçre, Fransa, İsveç, Danimarka ile Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada.

WhatsApp Image 2022-11-24 at 16.51.57

©Sonhaber.eu
Fotoğraf: Tim van der Wiel - Unsplash

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.