Hollanda Diyanet Vakfı (HDV) Başkanı Muhlis Koç, 2024 yılı Vekaletle Kurban Kampanyası çalışmaları kapsamında T.C. Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal’ ı makamında ziyaret etti. Lahey Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri Dr. Ömer Özgül’ün de hazır bulunduğu ziyarette HDV’nin önceki yıllara yönelik Vekâletle Kurban faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Uyuşturucuyla mücadele için Hollanda’dan yola çıkan Türkün Türkiye ve Azerbaycan yolculuğu Uyuşturucuyla mücadele için Hollanda’dan yola çıkan Türkün Türkiye ve Azerbaycan yolculuğu

Hollanda Diyanet Vakfı Başkanı Muhlis Koç, ziyaret sırasında T.C. Büyükelçisi Sayın Selçuk Ünal’a 2024 yılında da “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” teması ile vekâletle Kurban Kampanyası tanıtım faaliyetlerinin başladığını ve bu sene hedefin 50 bin Kurban olarak belirlendiği bilgisini verdi.

T.C. Hollanda Büyükelçisi Sayın Selçuk Ünal Kurban Kampanyası nedeniyle Hollanda Diyanet Vakfına başarılar dileyerek Hdv’ye Kurban bağışında bulundu.

Hollanda Diyanet Vakfı, kampanya kapsamında, vekaletle kesilecek kurbanları yerine getirerek, ihtiyaç sahiplerine dağıtacak.
©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.