Geçen yıl güvenlik gerekçeleriyle askıya alınan sınır kapılarındaki canlı yayınlar yeniden hizmete girdi.
Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Kapıkule, İpsala, Pazarkule, Hamzabeyli ve Dereköy Sınır kapılarındaki  mobese kameraları izlenebiliyor.

Yurda giden gurbetçilerimize büyük kolaylık sağlayan sistem sayesinde, sınır kapılarındaki araç yoğunluğu anlık olarak görülebiliyor. Bu sayede sürücüler hangi güzergahı ve sınır kapısından giriş yapacağını belirleyebiliyor.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Kapıkule, Hamzabeyli, Pazarkule, İpsala ve Dereköy sınır kapılarında gidiş ve dönüş yönündeki mobese görüntülerini gösteren web sayfasını açtı. 

Sayfaya giriş yapıldığında karşınıza sınır kapılarının isimlerinin bulunduğu bir liste çıkmakta. Listeden istediğiniz sınır kapısına tıklayarak o anki durumu görebilirsiniz. Sitede bulunan görüntüler güvenlik nedeniyle mobese kameralarından anlık olarak alınan fotoğraflardan oluşmakta. Sınır kapılarını anlık olarak takip etmek için: Trakya.ticaret.gov.tr/canli-kameralar linkini ziyaret edebilirsiniz.

©Sonhaber.eu 

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.