Her Başarılı Kadının Arkasında Kendisi Vardır, Erkeğin ise KADIN

Yeryüzü sadece kendisi kadar hassas olan kadına itaat eder. Sadece bizim ona emrederek enerjisini bilinçli bir şekilde içimize çekmemizi ve bu farkındalıkla bizimle varolmayı beklemektedir.

GÜNDEM 12.03.2020, 13:29
Her Başarılı Kadının Arkasında Kendisi Vardır, Erkeğin ise KADIN

Çünkü kadın yaratım itibari ile sadece kendi kodunu değil hem erkeğin hemde evrende yaratılan herşeyin kodunu taşımaktadır. İşte bu yüzden sadece yaratım gücüne sahip olmayıp evrende yaratılmış herşey ile uyum içindedir ve gücünü sevgisiyle beslediği evrenden alır.

Böylesine mükemmel  donanıma sahip son yaratım olan kadına yeryüzü şöyle seslenir; haydi kalk gel birlikte varolalım,çünkü beni sadece sen koruyabilirsin!

Değerli okurlarım bir önceki yazımda bahsettiğim gibi ilk söyleşimi yaptım.
Pozitif bir ayrımcılık yaparak bir KADIN olmasını önemli buldum.

Hollanda toplumunda güzel çalışmalar yapmış ve hala yapmakta olan benimde çok takdir ettiğim bir isim.
 
Adınızın geçtiği heryerde insanların yüzlerinde tebessüm oluşturmayı başarabildiyseniz şayet, doğru ilerliyorsunuz demektir.
 
Kendisi iş hayatında ve aktif siyasette de rol aldı. Bu zaman zarfında sadece siyaset yapmadı yaptığı işi insanlara sevdirmeyi de başardı.
 
Mütevaziliği ve sağduyuyla herkesin gönlünde güzel bir yere gelebilmeyi başarmış bu güçlü kadını tanımak için sabırsızlandığınızı biliyorum.
 
Başlıyoruzzz...

Yazının Devamı için tıklayın...
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@