İzin sezonunun yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca gurbetçi Türkiye yollarına düşmeye başladı. Gurbetçilerimizin sıla yolunda karşılaştığı sorunlar ve zorluklar da devam ediyor.

Avrupalı Türklere yol yardımı hizmeti sunan ve vatandaşlarımızın Türkiye seyahatlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmeleri adına çözüm üretmek amacı ile kurulan ETA Eurotürkassist, gurbetçilerimizin yanında olmaya devam ediyor. 

Bünyesinde bulunan profesyonel teknik ve idari ekibiyle, Türkiye ve Avrupa’daki uzman iş ortaklarıyla çalışmalarını yürüten  EuroTürkassist,  üyelerinin sorunsuz bir seyahat geçirmelerini sağlıyor. EuroTürkassist müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile 7/24 hizmet veriyor. 

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yaklaşık 6 milyon Türk vatandaşına hizmet sunan ETA Eurotürkassist’ten alabileceğiniz çeşitli hizmetler bulunmakta. 

Bunlar;
Yol yardım hizmeti: Sılayolu Avrupa Türk Otomobil Kulübü Eurotürkassist’in temel hedefi, Avrupa’lı Türklerin her yıl yaz sezonu boyunca sılayolunda karşılaştıkları araç arızalarında, gecikmeden yollara devam edebilmelerini sağlamaktır. Tamir masraflarını azaltıp, müşterilerinin sorunlarını vaktinde çözerek, vatandaşların yolculuklarına hem daha konforlu hem de daha keyifli devam edebilmeleri için hizmet vermektedir.
Araç çekim hizmeti: Ciddi motor arızaları ya da araç gövde hasarları için çekim hizmeti sunulur. Türkiye’de ihtiyaç duyulması durumunda çekim hizmet ağı kullanılarak bu hizmet sağlanır. Araç özel çekicilerce en yakın gümrük ofisi ya da servis istasyonuna çekilir.
Kiralık araç hizmeti: Müşterilerin araçları tamir gördüğü süre içerisinde mağdur olmalarını önlemek adına araç kiralama desteği verilir.
Yedek parça temini: Şayet gerekli yedek parça serviste bulunamıyorsa yine Eurotürkassist tercihinde bulunabilirsiniz. Aranan yedek parça öncelikle Türkiye’deki muhtemel kaynaklardan temin edilir, temin edilememe durumunda, Almanya’dan getirtilir.
Servis (Tamir takibi): Arızalı vasıtalar en yakın servise çekilir ve hemen ardından sigorta şirketine ilk incelemeden sonra detaylı bir hasar raporu gönderilir.
Gümrük servisi: Bu hizmet hasar masraf çizelgesi baz alınarak sağlanmaktadır. Kati terk &Geçici  bırakma gümrük servisi hizmetlerinden biridir ve bu hizmete göre, şayet araçta büyük ölçüde, yani aracın fiyatını aşan miktarda, bir hasar varsa aracı Türkiye’de kati terk olarak bırakmak bir alternatiftir.

Bunların dışında sunulan hizmetler
7/24 profesyonel destek veren ETA Eurotürkassist tarafından sunulan hizmetler arasında şunlar yer almakta:
Kaza veya arıza noktasına uzman ekibin gönderimi, lastik patlaması, aracın su kaynatması, akü boşalması gibi sorunlara çözüm, her türlü araç arızasında mobil yardım, aracın çekilmesi durumunda çözüm, aracı bozulan veya çekilen kişiye araç temini, onarım takibi ve gerekli olduğu takdirde geri dönüş biletinin ayarlanması v.s. 

Sıla yolunda Eurotürkassist her zaman yanınızda
SılaYolu Türk Otomobil Kulübü, Avrupa’dan Türkiye’ye yapılan yolculuklarında yol yardım hizmetlerinin yanı sıra her türlü konuda destek vererek oluşan sorunları çözmeye çalışıyor.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen gurbetçilerimizin EuroTürk Assist Türkiyeyolyardimi.com sitesine üye olması gerekiyor. 

Eurotürkassist’e ulaşabileceğiniz hatlar:
Almanya Tel: +49 231 6280 92 08
Whatsapp: +49 1514 7351012

ETA EUROTÜRKASSİST  2002 senesinde Avrupalı Türklere hizmet veren SilaYolu.com'un öncülüğünde kuruldu. Şirketin ilke ve hedefi; gurbetçilerimizin Türkiye seyahatlerini, sorunsuz şekilde tamamlamaları ve sıla yolunda yaşanan sorunlara çözümler üretmek. 
©Sonhaber.eu 

Memlekete gitmek için aracı ile yola çıkacak gurbetçilere tasarruf tüyoları Memlekete gitmek için aracı ile yola çıkacak gurbetçilere tasarruf tüyoları

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.