Belçika Federaal Gıda Zinciri Güvenliği Ajansı (FAVV), içlerinde metal parçacıklar bulunabileceği belirlenen Jacquet Belgium firmasına ait tereyağlı kruvasan ve panini ekmeklerin satıştan çekildiğini ve satılmış olan ürünlerin de geri çağrıldığını açıkladı.

FAVV açıklamasında ürünlerin farklı mağazalarda stıldığı ve bu ürünleri daha önceden satın alan müşterilerin kesinlikle tüketmemesi gerektiği belirtildi. 

Geri çağrılan ürünler:
İsmi: Pure botercroissants (x4)
Parti numarası: B057DA ve B065DA
Son Kullanma Tarihi: 20/05/2024 ve 28/05/2024ü

belçika kruvasan

Beringen Türkgücü, Thes Sport'u mağlup ederek Play-off umutlarını güçlendirdi Beringen Türkgücü, Thes Sport'u mağlup ederek Play-off umutlarını güçlendirdi

İsmi: 'PANINIS (x4)' 
Parti numarası: B059DA, B060DA ve B064DA
Son Kullanma Tarihi: 23/04/2024, 24/04/2024 ve 28/04/2024,

panini

Açıklamada, kruvasanların 29 Şubat’tan, Panini ekmeklerin ise 11 Marttan itibaren satışta olduğunu hatırlatıldı.

Bu ürünlerden daha önceden satın alan tüketiciler, ürünü satın aldıkları mağazaya götürerek satın alım bedelinin iadesini talep edebilecek.
Haber: Halil Uygun
©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.