Foto Galeri
Belçika’nın Beringen kentinde No limit Gym Beringen kulübü tarafından 23 Aralık Cumartesi günü organize edilen kickboks galasına katılan Türk gençleri, dikkat çekici performanslar sergiledi. Belçika ve Hollanda’dan gelen sporcuların kıyasıya mücadele ettiği etkinlikte, toplam 22 maç yapıldı ve bu maçlarda 16 Türk sporcusu ringe çıktı.

Galayı düzenleyen No limit Gym Beringen kulübünün antrenörü Murat Yazgan, sporcularının gösterdikleri performanstan duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

Tornado Gym ve Husdinio Gym Fight Academy gibi Türk kulüplerinin sporcuları da performanslarıyla takdir topladı. 

belçika gala 01

Sekiz yüzü aşkın sporseverin izlediği etkinlikte, Türk izleyiciler Türk sporcuların başarılarından gurur duydu.

Galada galip gelen Yekta Kasaroğlu, Emir Çiftçi, Malik Oğul, Batın Semerci, Muhammed Esat, Mevlüt Linç ve Mehmet Mehmedov dikkat çekti. Ayrıca Asır Cal, Arda İster, Yekta Kasaroğlu, Burak Karataş, Emirhan Duran ve Melih Elvan gibi mağlup olan sporcular da mücadele ruhlarıyla öne çıktı. Berabere kalan sporcular ise Gökhan Atak, Arslan Ahmet ve Bas Niyazi oldu.

belçika gala 02

Tornado Gym kulübü antrenörü Ali Cenik, ilk kez ringe çıkan sporcularının başarılarından dolayı mutluluklarını dile getirdi. Galanın koronavirüs pandemisi nedeniyle uzun bir aradan sonra gerçekleştirilen bir etkinlik olması, organizasyonun önemini artırdı. 

Organizatörler, gelecek yıllarda da bu geleneksel galanın devam etmesini planlıyorlar.

No limit Gym Beringen kulübü tarafından düzenlenen galanın fotoğrafları

Haber: Halil Uygun
©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.

Editör: Aslı Onuş