Almanya’da kahramanlıkları ile gündem olan, Hannover’de taksicilik yapan 58 yaşındaki Atila Talu, Amerika’dan film teklifi aldı. Taksicinin hayatı filme konu olacak. 

Uzun yıllardır taksicilik yapan Talu, 2018’da Dortmund'lu bir araba bayii sahibinin taksisinde unuttuğu 100.000 Euro'yu iade etmesiyle gündeme gelmişti. 2019 yılında da biri kadın iki polisi saldırganın elinden kurtaran Talu, kahraman ilan edildi. Ancak Atila Talu’nun kahramanlıkları bununla da bitmedi.

Taksi şoförü son olarak polisin yıllardır aradığı “fare” lakaplı azılı hırsızın yakalanmasına vesile oldu. Taksisine binen kişiden şüphelenen Atila Talu, aracını adama belli etmeden polis karakoluna doğru sürdü ve hırsızı yakalattı. 

Talu’nun kahramanlıkları sosyal medyada da çokça paylaşıldı. Bu paylaşımları gören Amerikalı bir yönetmen Talu'yu aradı. Arandığında büyük şaşkınlık yaşadığını, önce duruma inanamadığını söyleyen Talu, filmde kendisinin de oynaması için teklif aldığını dile getirdi. 

Talu basına yaptığı açıklamada askerliğini komando olarak yaptığını belirtti ve “Yakın dövüşü çok iyi bildiğim için karşımdaki insanları çok çabuk etkisiz hale getirebiliyorum” dedi.

Talu'nun hayatını konu alan belgesel dizisinde rol alacağı belirtiliyor.

©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.