Süpermarket zinciri Albert Heijn (AH), metal parçacıkları tespit edildiği için AH Mini Stolletje markalı üzümlü ve badem ezmeli çörekleri gerin geri çağrıldığını açıkladı.

AH tarafından yapılan açıklamada, 100 gramlık, son kullanma tarihi 25-03-2024 olan “AH Mini Stolletje” çöreklerinin tüketilmesinin sağlık için risk teşkil edebileceği belirtildi.

AH stolletje

Mağaza, daha önceden bu çöreklerden satın alan müşterilerin ürünü herhangi bir AH mağazasına götürmesi halinde satın alım bedelinin kendisine iade edileceği belirtildi.

©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Hollanda Eğitim ve İş Ağı Buluşması, gençlere kariyer ve iş fırsatlarında yeni kapılar araladı Hollanda Eğitim ve İş Ağı Buluşması, gençlere kariyer ve iş fırsatlarında yeni kapılar araladı

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.