Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Amsterdam başkonsolosu Buraj Ersoy, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü, Genel merkez turizm sektör başkanı Murat Kundak, Türk Hava Yolları Hollanda Müdürü Şerafettin Ekici, Hollanda eski Kültür Bakanı Günay Uslu, Kültür ve Tanıtma Müşaviri Pınar Ermiş Bilgen’in katıldığı MÜSİAD Hollanda Turizm Sektörü Buluşması, oldukça verimli geçti.

Amsterdam’da düzenlenen buluşmada Türkiye’nin önde gelen turizm ve otel temsilcileri ile Hollanda’da faaliyet gösteren turizm şirketlerinin temsilcileri bir araya gelme fırsatı buldu.

Corendon Schiphol Hotel'de 12 Şubat Pazartesi günü düzenlenen etkinlik, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROP) ve TÜRSAB denetleme kuruluşlarının da katılımıyla renklendi. Etkinlik, hoş geldin konuşmalarının B2B toplantıları ile devam etti.

Programda, sektörle ilgili gelişmeler, turizmde yeni trendler, problemler ve çözümleri ile yeni kurulacak işbirlikleri konuları ele alındı.

MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü ile Türk Havayolları Müdürü Şerafettin Ekici MÜSİAD Hollanda ile Türk Hava Yolları arasında Corporate Anlaşması imzaladı.

Toplantının konuşmacıları arasında Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, MÜSİAD Genel Merkez Turizm Sektörü Başkanı Murat Kundak, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü, THY Hollanda Müdürü Şerafettin Ekici, MÜSİAD Hollanda Başkan Yardımcısı Esra Toprak Demir ve MÜSİAD Hollanda Turizm Sektör Başkanı Gültekin Eser de yer aldı.

Hollanda’da kısırlaştırılmayı tercih eden erkeklerin sayısı artıyor Hollanda’da kısırlaştırılmayı tercih eden erkeklerin sayısı artıyor

Programın sonunda yapılan çekilişte, Türk Hava Yolları'ndan 1 ekonomi bileti ve Travel Hallo'dan iki kişilik Paris Turu ödülü verildi..

Katılımcılar, Hollanda'daki iş dünyasıyla bağlantılarını güçlendirme ve gelecekteki işbirlikleri için temaslarda bulunma fırsatını yakalayarak etkinliği başarıyla tamamladılar.

MÜSİAD Hollanda Turizm Sektörü Buluşması'ndan kareler

Musiad Turizm 04Musiad Turizm 03Musiad Turizm 02

Musiad Turizm  08Musiad Turizm 06Musiad Turizm 05

©Sonhaber.eu
Fotoğraf: Dortmund Anadolu Camisi

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.