Hollanda'da Covid-19 salgınından sonra ilk defa yapılan Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı'ndaki Türkiye standına ilgi oldukça yoğundu.

Utrecht'teki Jaarbeurs salonunda 11-15 Ocak'ta 52'ncisi düzenlenen fuarda Türkiye standında 20'den fazla kurum ve kuruluşun temsilcisi yer aldı.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansınca organize edilen 300 metrekarelik Türkiye standını çok sayıda kişi ziyaret etti.

2023 UEFA Şampiyonlar Ligi finaline İstanbul'un ev sahipliği yapacak olması nedeniyle Türkiye standında UEFA kupasının orijinali sergilendi.

Fuara gelen ziyaretçilerin hatıra fotoğrafı çekindiği Türkiye standında, Maraş dondurması ikramı ve Türk Mutfağı kitabının da tanıtımı yapıldı.

Utrecht Turizm Fuarı'nın resmi internet sitesinde yayımlanan haberde ise Türkiye'nin, 2023 yaz tatili rezervasyonlarında ülkeler arasında ilk üçte olduğu bilgisi paylaşıldı.

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.euya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.