Hollanda’nın Westland bölgesi Honselersdijk köyünde minibüsle çarpışan araç ikiye bölündü. Olayda 9 kişi yaralandı.

Hollanda’nın Westland bölgesi Honselersdijk köyünde bir minibüsle çarpışan araç ikiye bölündü, kazada dokuz kişi yaralandı.

Omroep West tarafından verilen haberde sabah saatlerinde Westland bölgesi Honselersdijk köyü Veilingroute (N465) ve Middel Broekweg'in kesiştiği alanda meydana gelen feci kazada bir aracın ikiye bölündüğü belirtildi.

Polis sözcüsü tarafından yapılan açıklamada kazada 9 kişinin yaralandığı belirtildi. Yolun bir kısmının trafiğe kapatıldığı aktarıldı.

Yaralıların hastaneye kaldırıldığı belirtilen açıklamada durumları hakkında bir açıklama yapılmadı. 

Olay yerinden gelen görüntülerde aracın ortadan ikiye bölündüğü ve arka kısmına ait birçok parçanın yola saçıldığı görülmekte.

Polis kazanın nedeni ile ilgili soruşturma başlattı.

Hollanda’da Çocuk Parasına yapılan zam, Ekim ayında ödenmeye başlayacak Hollanda’da Çocuk Parasına yapılan zam, Ekim ayında ödenmeye başlayacak

Foto: Screenshot video Omroepwest

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın