Eskişehir'de 'Muhammet' isimli internet kullanıcısı sokaktaki bir bankı alıp eve götürdü. Odunpazarı Belediyesi'ne ait evine götürdüğü bankı kayda alıp sosyal medya hesaplarından videosunu paylaşan kişi videonun üzerine 'Beraber oturduk diye bank çaldım. Beni mi sevmedin' yazdı. Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ise videonun altına 'Bankımızı geri getirir misiniz lütfen' yorumunu yazdı.

Belediye ile 'Muhammet'  arasında geçen bu konuşma sosyal medyada gündem oldu. Paylaşılan video kısa sürede 4 milyon kez izlendi binlerce yorum aldı.

Odunpazarı Belediye Başkanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda  'Her aşk acısı çeken bankımızı çalarsa yandık' dedi. Belediye ayrıca “Kamu malına zarar vermenin veya çalmanın kanunen büyük cezası olduğunu bildiğinizi ümit ediyoruz sevgili gençler (Bank taleplerine istinaden yazmak zorunda kaldık)” uyarısını yaptı.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan “Muhammet” ve belediyenin paylaşımları şu şekilde:

eskişehir bank 02

bank

eskişehir bank

eskişehir bank (1)©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.

Editör: Aslı Onuş