ALDI Hollanda’daki mağazasında satışta ola, Jacquet Belgium SA tedarikçisine ait tereyağlı kruvasan paketlerini raflardan geri toplattı. Şirket, bu ürünlerde metal parçacıkları bulunduğunun tespit edildiğini belirtti.

Hollanda’nın tanınan siması Yavuz Nufel’in son kitabı okuyucusu ile buluştu Hollanda’nın tanınan siması Yavuz Nufel’in son kitabı okuyucusu ile buluştu

ALDI’den yapılan açıklamada geri çağırma işleminin sadece son kullanma tarihi belirtilen, paketli tereyağlı kruvasanları için geçerli olduğu vurgulandı. Diğer ürünlerde bir sorun olmadığı kaydedildi.

Geri çağrılan ürünler:
İsim: ALDI Roomboter Croissants 
Paket içeriği: 4 adet
Gramaj: 180 gram
Son Kullanma Tarihi: 20-05-2024 - 21-05-2024 - 28-05-2024 - 29-05-2024

Aldi kruvasan-1

Daha önceden bu ürünleri satın alan müşterilerin kesinlikle tüketmemesi uyarısında bulunan şirket, ürünün mağazaya geri götürerek satın alım bedelinin iadesinin talep edebileceği belirtildi.

©Sonhaber.eu
Fotoğraf: aldi.nl

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.