Togg LinkedIn resmi hesabı üzerinden önceki hafta ve 4 gün önce yayımlanan dört yeni iş ilanı ile Almanya'da satış operasyonu için hazırlık yapıldığı görüldü. Satış ofisi için seçilen merkez ise Almanya’nın Stuttgart kenti oldu.

İlanlarda, dağıtım ve sipariş düzenleme, satış ve satış sonrası hizmetler, satış ağı geliştirme birimlerinde çalışacak elemanlar arandığı belirtildi.

İşe alımda aranan özellikler ise şöyle sıralanıyor:
İşletme veya mühendislik alanında üniversite diploması, uluslararası otomotiv ortamında en az 5 yıl deneyim, yüksek derecede inisiyatif ve süreç odaklılık, disiplinler arası ekiplerle çapraz fonksiyonel süreçlerde çalışabilme becerisi, Almanca ve İngilizce yazılı ve sözlü iletişim becerilerinde yetkin, uluslararası seyahat etme isteği.

Bu gelişme ile Togg’un, 2024 yılı içerisinde Avrupa için ön sipariş alımına başlayacağı ve 2024 sonunda araçları teslim etmeyi planladığı düşünülüyor.

Togg T10X'in vergisiz Türkiye başlangıç fiyatı yaklaşık 45 bin euro’yken uzun menzilli modelde bu rakam 58 bin euro’yu buluyor.

©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.