banner112

Tunahan Kuzu'dan çıplak çocuklu televizyon programına sert tepki

banner94

Hollanda devlet televizyonu (NPO), 21 Mart tarihinden itibaren çocuklara çıplaklığı normalleştirme amaçlı bir televizyon programını yayına sunacağını Hollanda kamuoyu ile paylaştı. 

HOLLANDA 06.03.2021, 22:31 08.03.2021, 13:01
Tunahan Kuzu'dan çıplak çocuklu televizyon programına sert tepki
banner119

Sözü geçen televizyon programında çocuklara, çıplak insanların gösterileceği belirtildikten hemen sonra Hollanda'da siyasilerden ilk tepki geldi.

DENK Partisi milletvekili ve 17 mart tarihindeki seçimlerde tekrar aday olan Tunahan Kuzu yaptığı açıklamada: 'Hollanda gibi bir ülkede çocuk istismarı ve pedofili gün geçtikçe artarken bu ahlaksızlığı tetikleyen programların yapılmasını kabul edemeyiz.' açıklamasında bulundu. Hollanda toplumuna çağrı yapan Kuzu: ‘Herkesi bu programı şikayet etmeye davet ediyorum’ dedi.

Tunahan Kuzu'nun açıklamalarının ardından çeşitli sivil toplum örgütleri harekete geçerken, program ile ilgili imza kampanyaları başlatıldı. Siyasiler ve toplum tarafından uygulanan baskı sonucunda programın akıbetinin ne olacağı ise gündemde merak konusu oldu.
İmza kampanyası için: Tıklayın

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Yorumlar (1)
Fucker 8 ay önce
Ağır silahlarla tarayacaksin kanlarini dokeceksin yerlere bu serefsizlerin !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@