Hollanda'da polis papağanı gözaltına aldı! 

Akıllara durgunluk veren olay Hollanda'nın Utrecht şehrinde yaşandı.

GÜNDEM 01.10.2019, 11:29 01.10.2019, 10:40
Hollanda'da polis papağanı gözaltına aldı! 

Hollanda’da polis hırsızlık şüphesiyle gözaltına aldığı kişinin papağanını da gözaltına aldı. Bu olay sosyal medyada en çok konuşulan haberler arasında yer aldı.

Hollanda'nın Utrecht kentinde bir kişi hırsızlık yaptığı şüphesiyle polis tarafından gözaltına alındı. Polis, zanlıyı gözaltına alırken, zanlının omzunun üstünde bulunan papağanı da aldı. 

Polis zanlıyı nezarete atarken 'tanık' olarak değerlendirdiği papağanı da götürdü. Utrecht'te yapıldığı düşünülen hırsızlık olayı ile ilgili yapılan ilginç gözaltı işleminde papağanında nezarete götürülmesinden sonra polis papağana yiyecek vererek cam ile çevrili gözaltı bölmesinde tuttu.

Utrecht Polis Merkezi papağanın fotoğrafını çekerek sosyal medya hesaplarından Papağan'ın gözaltı işlemi sırasında tanık sıfatıyla alındığı' bilgisine yer verildi. Mizah amaçlı yapılan paylaşıma tüm dünya kamuoyundan ilgi de yoğun oldu.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın  

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!

Kaynak: İHA

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@