banner112

Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy, Türk esnafın yeni yılını kutladı

banner94

Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy, Türklerin yoğun olarak yaşadığı Brüksel'deki Schaerbeek semtinde esnafla buluşarak yeni yıllarını tebrik etti.

BELÇİKA 31.12.2020, 14:26
Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy, Türk esnafın yeni yılını kutladı
banner119

Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy, beraberinde Brüksel Başkonsolosu Umut Deniz ile yılbaşı alışverişini Schaerbeek semtindeki Türk esnaftan yaptı.

Ulusoy, esnaf ve çalışanlarla sohbet ederek özellikle salgın döneminde kendisi ve diğer Büyükelçilik ve Başkonsolosluk personelinin mümkün olduğunca Türklerin işlettiği mağazalardan alışveriş yapmaya dikkat ettiğini söyledi.

Salgınla mücadelede Türk toplumunda dayanışmanın önemine işaret eden Ulusoy, Belçika'daki Türk toplumunun salgın döneminde desteklenmesi için çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.

Ulusoy, Belçika'daki Türklerin her zaman yanında olduklarını vurgulayarak yeni yıl için başta sağlık olmak üzere iyi dileklerini iletti.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@