Hamburg polisi, Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı Hofheim kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Ahmed Eyyub Sarıgül için kayıp ilanı paylaştı. Ahmed’in 2 Nisan 2024 tarihinden bu yana kayıp olduğu belirtildi.

Hamburg Polisi tarafından yapılan açıklamada, Ahmed’in Hofheim'da bir gençlik sosyal tesisinde kaldığı ve Paskalya tatili sırasında Frankfurt'un Heddernheim semtindeki ailesini ziyarete gittiği belirtildi. Ahmed, 2 Nisan günü saat 10.30 sıralarında ailesinin evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

Polis tarafından yayınlanan kayıp ilanında Ahmed’in eşkali şöyle tanımlandı:

  • Boyu 1,58 ila 1,62 metre arasında,
  • İnce yapılı,
  • Koyu kahverengi, omuz hizasında saçlar,
  • Kaybolduğu sırada üzerinde siyah tişört, siyah eşofman altı, siyah deri ayakkabılar ve zeytin yeşili bir ceket bulunuyordu.

Polis, Ahmed’in daha önce Hamburg'a gitmek istediğini defalarca dile getirdiğini ancak tüm aramalara rağmen kendisinden haber alınamadığı için kayıp ilanı ile vatandaşlardan destek istediğini açıkladı.

Avrupa pazarında satılan tüm araçlarda Akıllı Hız Yardımı zorunluluğu başlıyor Avrupa pazarında satılan tüm araçlarda Akıllı Hız Yardımı zorunluluğu başlıyor

Ahmed Eyyub Sarıgül hakkında bilgisi olanların (06196) 2073-0 numaralı telefondan Main-Taunus Bölgesi Kriminal Polisi’ni veya yerel polis karakolunu aramaları rica edildi.
©Sonhaber.eu
Fotoğraf: HAmburg Polisi

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.