Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Baysal:

banner94

BALIKESİR (AA) - Voleybol Sultanlar Ligi takımlarından Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'un antrenörü Uğur Baysal, son 2 yılda büyük bir ivme ya

SPOR 15.08.2016, 20:30 15.08.2016, 20:30
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Baysal:
banner119

BALIKESİR (AA) - Voleybol Sultanlar Ligi takımlarından Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'un antrenörü Uğur Baysal, son 2 yılda büyük bir ivme yakaladıklarını ve yeniden bir takım kurduklarını söyledi.

Baysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Balıkesir'e yakışır bir tablo oluşturmak için yeni sezonda mücadele edeceklerini ifade etti.

Bu hafta tempoyu daha da arttırarak hazırlıklara devam ettiklerini belirten Baysal, şöyle konuştu:

"Takımımız son 2 yılda büyük ivme yakaladı. Bizde yeni bir yapılanmaya girdik. Yeni bir takım kurduk. Arkadaşlık bağları kuvvetli, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor kulübüne yakışır bir takım olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah kazasız belasız sakatlığı az bir sezon geçirmeyi ümit ediyorum. Şu an takımımız 11 yerli oyuncudan oluşuyor. Yabancılar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Yönetimimizin uygun gördüğü şekilde ilk aşamada bir yabancı oyuncuyu takımımıza katmayı düşünüyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'u layık olduğu yerlere getireceğiz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@