banner84

Mahkeme kararını verdi, Denk Partisi tazminat ödemeyecek

banner94

Birgül Kara / Eindhoven Denk Eindhoven ile Janssen arasındaki çalışma, Ağustos 2018 sonunda, kendi isteği ile tek taraflı sonlandır

POLİTİKA 11.01.2019, 20:26 11.01.2019, 20:26
Mahkeme kararını verdi, Denk Partisi tazminat ödemeyecek
banner105
Birgül Kara / Eindhoven

Denk Eindhoven ile Janssen arasındaki çalışma, Ağustos 2018 sonunda, kendi isteği ile tek taraflı sonlandırılmıştı. Janssen daha sonra 50.000 euro ek tazminat talep etmişti.

Eindhoven Belediyesinde Denk Partisi adına Meclis Grup Başkanlığı yapan Adem Topdağ Son haber'e konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Adem Topdağ'ın yaptığı açıklamalar şöyle: ‘Adalet tecelli etti. Sonuçtan memnunuz. Adalet hukuk karşısında aranır. Sosyal medyadan gerçek dışı paylaşımlarla, yaygara kopararak adalet aranmaz. Umarım adaleti hukuk dışında arayanlar için bir ders olmuştur.

Haftalardır kamuoyunu parasını alamadığı gerekçesiyle meşgul eden bayan Jansen, niçin alamadığını gizlemiştir. Gercek su ki, kendisine sunduğumuz sözleşmeyi imzalamadığı için belediyeden parasını alamadı ve bu yüzden yaygara kopardı.

Umarım biran önce sözleşmeyi imzalayıp parasını alır ve bu saçmalığa bir son verir. Bu defteri kapatıp, seçmenimize ve sehrimize aynı heyecan ve aşkla çalışmalarımıza devam ederiz.’ dedi.

© SONHABER.EUYorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@