Türkiye'den iki stadyum, StadiumDB.com tarafından "Yılın Stadyumu" yarışması için aday gösterildi.

Karaman Futbol Kulübü’ne de ev sahipliği yapan Karaman Stadyumu ve Elazığ Stadyumu diğer 35 stadyumla birlikte yarışacak. Seçilen stadyum, 'Yılın stadyumu' olarak adlandırılacak. 

Türkiye-AB Göç Anlaşması nedeniyle Hollanda'ya dava açıldı Türkiye-AB Göç Anlaşması nedeniyle Hollanda'ya dava açıldı

Geçtiğimiz yıl açılışı yapılan stadyumlar arasında yapılan seçimde yılın stadyumu belirleniyor. Yarışma 14. kez yapılıyor.

2023 yılın en iyi stadyumu seçmesinde Dalian Suoyuwan Park Stadı, Dong’an Lake Sports Park Stadı, Nemzeti Atlétikai Központ Stadyumu, Nelson Mandel Stadyumu, Al Ettifaq Club Stadyumu ve BBBank Wildpark gibi büyük ve etkileyici stadyumlar da yer alıyor.

Oy verme işlemi nasıl yapılıyor?
Oy vermek için öncelikle stadiumdb.com sitesine gidin. Sitede bulunan 35 aday arasından 'en iyi beş' stadyumu seçmeniz gerekiyor. En iyi stadyuma 5 yıldız, ikinciye 4 yıldız ve benzer şekilde 3, 2 ve 1 yıldız verin. Beş stadyum seçmeyi unutmayın, aksi takdirde oyunuz sayılmayacak! Tüm puanlar dağıtıldığında, listenin altındaki 'Oy Ver' düğmesine basın. Lütfen oy içeren e-posta veya özel mesaj göndermeyin, bunlar dahil edilmeyecektir.

Hangi tarihler arasında oy verilir?
Oy verme işlemi 10 Şubat'ta başladı ve 10 Mart 2024 gece yarısına (Orta Avrupa Saati) kadar devam ediyor. 

OY VERMEK İÇİN: http://stadiumdb.com/competitions/stadium_of_the_year_2023 

Karaman Stadyumu

karaman stadyumu

Elazığ Stadyumu
elazığ stadyumu

©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.