banner112

Hollanda Scheveningen'de 1 saatlik park ücreti 10 Euro olacak

Hollanda'nın Lahey kentine bağlı turizm beldesi Scheveningen'de yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte 1 saatlik park ücretinin 3.90 Euro'dan 10 Euro'ya çıkarılacağı açıklandı.

HOLLANDA 22.04.2021, 18:58 22.04.2021, 19:20
Hollanda Scheveningen'de 1 saatlik  park ücreti 10 Euro olacak

Hollanda'nın Lahey kentine bağlı turizm beldesi Scheveningen'de yaz sezonunda yaşanan park sıkıntısını alınan önlemlere rağmen azaltamayan Belediye Meclisi, 1 saatlik park ücretine yüzde 150'den fazla zam yaparak park sıkıntısını çözmeye çalışacak. 

Belediye Meclisi, 1 Haziran - 30 Eylül tarihleri arasında  Scheveningen sahil ve plaj şeridinde bulunan sokak ve caddelerin yanı sıra sahil şeridine yakın liman ve marinelerin bulunduğu sokak ve caddelerin 1 saatlik park ücretini 3.90 Euro'dan 10 Euro'ya çıkaracağını bildirdi.

Belediye Meclisi, ziyaretçilerin sahil şeridine ve plaja, daha çok araba dışında toplu taşıma araçları, bisiklet veya scooter gibi ulaşım araçlarıyla gelmesini ümit ettiklerini belirtirken, yapılan zamla birlikte park sıkıntısında rahatlama beklediklerini ifade ettiler. 

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©️SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@