banner112

Hollanda'da hükümet, korona krizinden etkilenen KOBİ'ler için 200 milyon Euro kredi bütçesi ayırdı 

Hollanda'da geçici hükümet, korona kirizinden etkilenen KOBİ'ler (küçük ve orta boyutlu işletmeler) için kredi olarak kullandırılmak üzere 200 milyon Euro bütçe ayrıldığını açıkladı.

HOLLANDA 21.05.2021, 17:20 22.05.2021, 12:27
Hollanda'da hükümet, korona krizinden etkilenen KOBİ'ler için 200 milyon Euro kredi bütçesi ayırdı 

Hollanda'da uygulanan koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle etkilenen küçük ve orta boyutlu şirketlere uygun koşullar altında kredi olarak verilmek üzere 200 milyon Euro bütçe ayrıldığı açıklandı.

Korona krizinden etkilenen girişimcilere destek olması planan kredinin, şirket başına en fazla 100 bin Euro'ya kadar verileceği belirtildi. Girişimciler, sosyal kredi desteğini işlerini yeniden başlatmak, büyütmek veya krizin etkilerini düzenlemek için kullanabilecekleri açıklandı. 

Bankadan kredi çekemeyen ya da yeni başlayan mevcut şirketlere sosyal kredi veren Qredits'in uygun koşullar altında geri ödeme planı olacak kredi başvurularını değerlendireceği açıklandı.   

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©️SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@