banner124
banner112

Hollanda'da aile dramı, baba kızını öldürüp intihar etti

banner94

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da bir evde bulunan iki cesedin arkasından aile trajedisi üzerinde durulduğu açıklandı.

HOLLANDA 30.12.2020, 19:41 30.12.2020, 19:52
Hollanda'da aile dramı, baba kızını öldürüp intihar etti
banner119

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da önceki gün Eerste Atjehstraat'ta bir evden gelen iki el silah sesi üzerine yapılan ihbarı değerlendiren polis ekipleri, olay yerinde iki kişinin cansız bedenini buldu.

Polis ekipleri, 52 yaşındaki ismi açıklanmayan adamın, önce 14 yaşındaki kızını daha sonra kendini öldürdüğü şüphesi üzerinde yoğunlaşırken, olay yerinde de bir intihar mektubu bulunduğunu açıkladı. Polis kimlikleri hakkında bilgi vermezken, soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

Çocuk Esirgeme Kurumu (De Raad voor de Kinderbescherming)'den bir sözcü, çocuğun kendileri tarafından tanındığını teyit ederken, daha önce bir soruşturma başlatıldığını ve kızın yardıma ihtiyacının olduğunu bildiklerini söyledi. Olayı korkunç bir dram olarak nitelendiren sözcü, bunun olacağını göremediklerini ve artık meselenin polise intikal ettiğini belirtti.

Olayın ardından genç kızın Eerste Atjehstraat'taki evinin önü arkadaşları tarafından ziyaret edilmeye başlanırken, çiçek ve mum bırakmaya başladılar. Mahalle sakinleri 52 yaşındaki babanın, içine kapalı ve etrafına karşı oldukça nazik birisi olduğunu söylerken, öldürülen 14 yaşındaki genç kız için ise cıvıl cıvıl neşe dolu birisi olduğunu belirttiler.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©SONHABER.EU

banner123
Yorumlar (3)
K. Bilgiç 12 ay önce
Bu turlu haberlerde isim kullanılmamasını anlayabiliyorum lakin en azından hangi uyruktan oldugu açıklanmalı diye düşünüyorum
Samet Karababa 12 ay önce
Hollanda li olmadıgı kesin...!
Ali 12 ay önce
Ne farkeder uyrugu? Insan sonucta.
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@