banner112

Hollanda Başbakanı Rutte, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile görüştü

banner94

Rutte, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile telefonda görüştü ve Hollanda’nın Ukrayna'yı askeri malzeme konusunda desteklemeye devam edeceğini bildirdi. 

HOLLANDA 02.03.2022, 16:41 02.03.2022, 16:52
Hollanda Başbakanı Rutte, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile görüştü

Başbakan mark Rutte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini belirtti.

Başbakan Mark Rutte, sosyal medya hesabından, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesine ilişkin şu paylaşımda bulundu:

"Giderek daha fazla Ukraynalı sivil ve sivil hedefler vuruluyor. Olası savaş suçları hakkında mümkün olduğunca çok kanıt toplanması büyük önem taşıyor. Hollanda, Ukrayna'yı askeri malzemelerle desteklemeye devam edecek."

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@