Gür Medya çatısı altında basın emekçiliği yapan Hollandalı Türk gazeteci Hikmet Gür, Türkiye’de geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

DENK lideri Van Baarle: Wilders’lı ‘aşırı sağcı yıkım koalisyonu’ Hollanda için felaket olacak! DENK lideri Van Baarle: Wilders’lı ‘aşırı sağcı yıkım koalisyonu’ Hollanda için felaket olacak!

Hollanda Beyazay Derneği Başkan Yardımcısı olan Merhumun kardeşi Fikret Gür’ün verdiği bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Bursa’da tatilde olan Hikmet Gür’ün cenazesi yarın (11.05.2024) doğum yeri olan Erzurum’un Oltu ilçesinde ebedi istirahatgahına defnedilecek.

Sonhaber ailesi olarak, 62 yaşında hayatını kaybeden merhum Hikmet Gür’e  Allah’tan rahmet, Gür ailesi ile Hollanda Türk basın camiasına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.