banner84

Türkiye'nin başlattığı 'biz bize yeteriz' kampanyasına Avrupa'dan ücretsiz para transferi

banner94

Avrupa'dan, Türkiye’ye destek için Transfergo’yla komisyonsuz para transferi yapabilirsiniz.

GÜNDEM 01.04.2020, 10:30 01.04.2020, 11:05
Türkiye'nin başlattığı 'biz bize yeteriz' kampanyasına Avrupa'dan ücretsiz para transferi
banner105

Dünyanın en hızlı büyüyen para transferi şirketlerinden biri olan TransferGo, geçtiğimiz günlerde Corona virüs nedeniyle Türkiye’ye gerçekleşen para transferi ihtiyacının arttığını belirtmişti.

30 Mart’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı #bizbizeyeteriz kampanyası doğrultusunda Türkiye’ye yapacağınız para yardımını TransferGo uygulamasını indirerek veya www.transfergo.com.tr adresine girerek komisyon ödemeden yapabilirsiniz. 

Bunun için TransferGo’da ücretsiz bir hesap açmanız yeterli. İşleme başlamadan önce, Alıcılar bölümüne girerek aşağıdaki Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın hesap numarası bilgilerini aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi girin. İşletme hesabını seçmeniz gerekecektir. Daha sonra Para Gönder bölümünden ne kadar göndermek istediğinizi belirtip, para transferinin komisyon masrafı olmadan ertesi gün ulaşmasını sağlayacak Standart gönderimi seçin. Ödeme tipinde eğer banka havalesi seçtiyseniz, TransferGo’nun size ilettiği kendi hesap numarasına ekranda size gösterilen tutarı online bankacılığınızı kullanarak gönderin. Ödeme tipinde kredi kartı seçtiyseniz farklı bir işlem yapmanıza gerek yok.

TransferGo’nun websitesine gitmek için tıklayın: www.transfergo.com.tr

Eğer gönderimi nasıl yapacağınızla ilgili sorularınız varsa, TransferGo Türkiye’nin Facebook sayfasından özel mesaj yoluyla veya hello@transfergo.com adresine mail atıp Türkçe olarak destek alabilirsiniz.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız
©SONHABER.EU

Yorumlar (7)
Erol Kaya 1 yıl önce
Yapılacak yardım saray yapılmasınamı
Cemaatlere yardimmi
Bilalin okçuluk okulunami
Yoksa bilmediğimiz gizli hesaplaramı
Yada diyanet işleri başkanının karısının hizmetine lüx araba tahsis etmek içinmi
Red 1 yıl önce
Dinci vakıflara aktarılan milyarları geri al,yandaşlardan da al.yurtdışına yapılan transferleri geri al,abd de bilalin devasa yatırımını da getir.size yeter..kombassanla soyulan işçilere ne verdiniz,telefonu trk kullanmsk vergisi 184ü lira!? Yetmedi mi?
M aksoy 1 yıl önce
Para benim istegime gönderirim, sana mı sorucam gerekirse kelleyi ortaya koyarm , bu vatan icin, ne mutlu TÜRKÜM DİYENE,bu vatana bas koyana ayagndan öperim,,
Remzi Fasoğlu 1 yıl önce
Parayı biz gönderiyoruz size ne oluyor kimsiniz lan siz paramızın hesabını sizemi vercez o ülkenin sahipleri biziziz biz siz neden kemik görmüş köpekler gibi havlıyorsunuz
Ahmet Tekneci 1 yıl önce
Nekadar bos beles ise yaramaz insan var hayatlari yalakalikla gecmis simdi de kendini bilmezler Tayyip Erdogana ve sevenlerine laf ediyorlar
Tayyip Erdoğan. 11 ay önce
En iyisi devleti soyan dindar hirsızlardan ,devlete vergi vermeyen onursuz büyuk hirsizlara gereken yapilirsa hazine dolar.
Taayyip gosun oraniza 1 yıl önce
Yorumlari yapanın gosun Tayyip.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@