Türk genci (17) silahlı saldırıda hayatını kaybetti

banner94

Haftasonunda gerçekleşen olayın Den Haag kentinde Laan van Meerdervoort adresinde bulunan bir nargile salonunda meydana geldiği bildirildi. Nargile salo

GÜNDEM 10.04.2018, 13:04 10.04.2018, 13:04
Türk genci (17) silahlı saldırıda hayatını kaybetti
banner119
Haftasonunda gerçekleşen olayın Den Haag kentinde Laan van Meerdervoort adresinde bulunan bir nargile salonunda meydana geldiği bildirildi.

Nargile salonunda çıkan silahlı saldırının ardından polisin olay yerine geldiğinde bir gencin yaralandığını ve acilen hastaneye kaldırıldığı bilgisi verildi. Daha sonra Türk vatandaşı olduğu anlaşılan 17 yaşındaki gencin bir ameliyat geçirdiği, ameliyattan sonra durumunun stabil olduğu ancak 9 Nisan Pazartesi günü hayatını kaybettiği öğrenildi.

Savcılık olayla ilgili inceleme başlatırken, polis konuyla ilgili bir basın açıklaması yayımladı.

Persbericht Politie:

Den Haag – Het 17-jarige slachtoffer van een schietincident in een horecagelegenheid aan de Laan van Meerdervoort is maandag 9 april overleden in het ziekenhuis. Een rechercheteam onderzoekt de zaak.

In de nacht van zaterdag 7 op zondag 8 april raakte de 17-jarige Hagenaar gewond toen hij in de horecagelegenheid ruzie kreeg en daarbij beschoten werd. Hij werd zo snel mogelijk vervoerd naar het ziekenhuis en daar behandeld. Maandag 9 april overleed hij ten gevolge van het schietincident.

Een rechercheteam onderzoekt de zaak en is dringend op zoek naar getuigen. De recherche verzoekt iedereen die meer informatie heeft over het schietincident en/of de ruzie die daar aan vooraf ging, contact op te nemen via 0900-8844 of het online tipformulier in te vullen. Anoniem informatie doorgeven kan bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@