banner124
banner112

TransferGo'nun üst düzey yönetimine finans dünyasından 4 güçlü transfer

banner94

Dünyanın en hızlı büyüyen para transferi şirketlerinden biri olan TransferGo’dan önemli açıklamalar geldi. 

GÜNDEM 06.11.2019, 21:20
TransferGo'nun üst düzey yönetimine finans dünyasından 4 güçlü transfer
banner119

Uluslararası Para Transferi Şirketi TransferGo, üst düzey yönetim kadrosunu yeni ve flaş transferlerle güçlendirdiğini açıkladı.

Yeni isimler, finans dünyasının çok önemli firmalarından TransferGo’ya geldi. TransferGo, üst düzey yönetim kadrosunu yeni transferlerle güçlendirdiğini duyururken, giriş yaptığı yeni ülkelerle de hizmet ettiği coğrafyayı da  genişletti.

Finans dünyasından 4 üst düzey yönetici transferi
 
TransferGo’nun kullanıcı tabanı da her geçen gün eklenen binlerce kişi ile büyümeye devam ediyor. Şirket, bu hızlı büyümeyi desteklemek için, PayPal ve Santander gibi teknoloji ve finansal hizmetler sektörünün en büyük isimlerinden dört üst düzey yöneticiyi transfer etti.
 
Şirket bünyesinde Chief Product Officer (CPO), Chief Commercial Officer (CCO), Chief People Officer ve Chief Growth Officer olmak üzere dört farklı pozisyon açan TransferGo, bu pozisyonlar için de sektörde deneyimli isimlerle anlaştı. TransferGo'nun üründen sorumlu yetkili ismi Scott Chow oldu. 

Chow, daha önce Santander ve Starling Bank'de benzer pozisyonlarda görev almıştı. Şirketin operasyonlardan sorumlu ismi daha önce PayPal'da tecrübesi bulunan Simon Moran oldu. Şirketin insan kaynağı liderliği pozisyonuna Anna Roe geçti. 

Roe, daha önce Airbnb ve TransferGo'nun önemli rakiplerinden Transferwise'da görev almıştı. TransferGo’nun büyümeden sorumlu Growth ekibine ise Gareth Knight liderlik yapacak.
 
TransferGo hizmetini dört yeni pazarda sunmaya başlayarak mevcut pazar sayısını 50'ye  çıkardı. Bu yeni pazarların arasında, para transfer hacminde çok büyük artışlar kaydeden Bangladeş, Sri Lanka, Nepal ve Endonezya yer alıyor.  

Yaptıkları yeni işe alımlarla ilgili açıklamada bulunan TransferGo CEO'su Daumantas Dvilinskas, yeni pazarlara girmeye devam edeceklerini belirtirken, büyüme stratejileri doğrultusunda da insan kaynaklarına yatırım yapmayı da sürdüreceklerini dile getirdi. 

TransferGo’nun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: www.transfergo.com.tr

TransferGo Hakkında

TransferGo, yurt dışında yaşayan kişilerin banka işlem ücretleri ödemeksizin ülkelerindeki yakınlarına para göndermelerini sağlayan uluslararası bir para transfer şirketidir. 2012 yılında İngiltere’de kurulan şirketin genel merkezi Londra’dadır. TransferGo'nun Berlin, Vilnius, Istanbul ve Varşova'da da ofisleri bulunmaktadır.

TransferGo, dünya çapında 50 ülke arasında uluslararası, hızlı ve düşük maliyetli para transferleri sunmaktadır. Tüketiciler, TransferGo'nun yenilikçi iş modeli sayesinde yurt dışına para gönderebilir. Bu, para transferlerinin yerel para gönderimleri gibi işlediği ve paranın ülke değiştirmeye gerek olmadığı anlamına gelir.

TransferGo, 2018 yılında Europas Ödülleri'nin “Yılın En Hızlı Yükselen Girişimi” kategorisinde finalist olarak aday gösterildi.
 

banner123
Yorumlar (0)
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@