Polis Türklere ait mekanda 2,2 milyon euro ele geçirdi

banner94

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Polisin Amsterdam West'te bulunan Dido Events'de yaptığı incelemeler sonucu 2,2 milyon euro nakit para ele geçirdiği a

GÜNDEM 18.07.2018, 22:16 18.07.2018, 22:16
Polis Türklere ait mekanda 2,2 milyon euro ele geçirdi
banner119
Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Polisin Amsterdam West'te bulunan Dido Events'de yaptığı incelemeler sonucu 2,2 milyon euro nakit para ele geçirdiği aktarıldı.

Polisin verdiği bilgilere göre Dido'nun daha önce de emniyet birimlerinin dikkatini çektiği, yapılan eğlencelerde infaz dosyalarında adı geçen kişiler gibi kriminallerin ağırlandığı ve bu nedenle ruhsatın iptal edilmesi sonucu mekanın kapatıldığı belirtiliyor. Ancak daha sonra tekrar açılan mekanın yine yer altı dünyasındaki isimlerle anılmasının ardından polisin geniş çaplı inceleme başlatarak mekanın ' suç ofisi ' olarak kullanıldığını ifade ettiği bilgisi paylaşıldı.

Yapılan incelemeler sonucu mekana baskın düzenleyen polisin çanta içerisinde mekanın sahibine ait olduğu söylenen 2,2 milyon euro nakit para ele geçirdiği ve iki kişinin gözaltına alındıktan sonra şartlı tahliye edildiği belirtildi. Gözaltına alınan kişilerin kara para aklama ve silah bulundurma suçlarından şüpheli olarak görüldüğü açıklandı.

SONHABER.EU
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@