O artık DENK'in 'Güzel'i

banner94

Seçildikleri PvDA’dan olaylı bir şekilde ayrılan ve bir süre sonra kendi partilerini kuran Türk asıllı milletvekilleri Tunahan Kuzu ve Selçuk Özt

GÜNDEM 03.11.2015, 13:13 03.11.2015, 13:13
O artık DENK'in 'Güzel'i
Seçildikleri PvDA’dan olaylı bir şekilde ayrılan ve bir süre sonra kendi partilerini kuran Türk asıllı milletvekilleri Tunahan Kuzu ve Selçuk Öztürk, uzun süre Hollanda’da adlarından söz ettirmişlerdi.

Kurdukları DENK Partisi’nin logosu bile tartışma yaratan ikili, bu kez de çatıları altına aldıkları Güzel’likle gündeme geldiler.
Geçtiğimiz yıl Hollanda güzeli seçilen Tatjana Maul’ın 1 Kasım’dan itibaren DENK Partisi’nin basın sözcüsü olarak çalışmaya başlayacağı haberi yine gözleri Denk Partisi’ne çevirdi.

Hollanda güzeli DENK Partisi’ndeki görevi hakkında yaptığı açıklamada DENK Partisi’inde bu görevi neden kabul ettiğini şu sözlerle açıkladı: “Hollanda’yı daha iyi bir ülke yapmak, insanlar arasında köprü vazifesi kurarak birleştirmek istiyorum.”

DENK Partisi’nin kurucusu Tunahan Kuzu ise Hollanda güzelinin partilerinin basın sözcüsü olması hakkında, “Tatjana’ya hoşgeldin diyoruz. Bizim hikayemizi insanlara aktarmamızda önemli bir rol oynayacağını düşünüyorum” dedi.

©SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@