Bu bir ' Dandik Medya' haberidir!

Her gün yaptıkları basın açıklaması ile gündem oluşturmaya çalışan HTK Başkanı Sefa Yürükel bir türlü ulaşamadıkları geniş kitlelere ulaş

GÜNDEM 13.09.2016, 16:55 13.09.2016, 16:55
Bu bir ' Dandik Medya' haberidir!
Her gün yaptıkları basın açıklaması ile gündem oluşturmaya çalışan HTK Başkanı Sefa Yürükel bir türlü ulaşamadıkları geniş kitlelere ulaşmak için şimdi de kendilerine ‘hayır’ diyen herkesi FETÖ’cü olmakla suçlamaktan geri durmuyor.

Yürükel’in yardımcısı Mustafa Cingöz ise daha önce kendi bildirilerine ve etkinliklerine ilgi göstermeyen Hollanda Türk Basını için ’Dandik Medya’ diyerek algı oluşturmaya çalışmış, kendilerine duyulan sayılı ilginin sıfıra inmesine neden olmuştu.

Geçtiğimiz Pazar günü Türkiye’deki yaşanan durumları değerlendirmek için bir toplantı organize eden HTK, yine bekledikleri ilgiyi göremeyince bu kez da Rotterdam’da bulunan Mevlana Cami yönetimine yüklendi.

Konferans için Mevlana Cami Konferans salonunu istediklerini fakat kendilerine salonun verilmemesini Polisle işbirliği olarak niteyeleyn Yürükel, bu durumu dolaylı olarak HDV’nin FETÖ’ye destek verdiği gibi lanse etmeye çalışması, tepkilere yol açtı.

©SONHABER.EU
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@