Fransız demiryolu şirketi SNCF'nin düşük maliyetli yan kuruluşu "Ouigo Klasik Treni" ikinci yılına girdi. Şirket, ikinci yıla özel 50 bin bileti satışa çıkardı.

Normal tarifelerde 49 euroya satılan biletler, kampanya kapsamında 5 euroya satılacak. İkinci yıla özel biletler, 21 ve 22 Mayıs tarihlerinde Ouigo’nun web sitesi üzerinden satın alınabilecek. Bu biletlerle 22 Mayıs ve 5 Temmuz arasında seyahat edilebilecek.

Özel biletler sadece Paris’ten Lyon ve Nantes’e hizmet veren "Ouigo Klasik Tren" için geçerli olacak.

Türkiye'de 4 yıl araç bırakma hakkında sıkça sorulan sorular Türkiye'de 4 yıl araç bırakma hakkında sıkça sorulan sorular

SNCF, geçen yıl mayıs ayında da 10 bin adet Ouigo Klasik Tren biletini 1 euroya satışa sunmuştu. Biletler saatler içinde tükendiği için tekrar 10 bin adet daha satışa çıkarılmıştı.
©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.