Demirtaş'tan Barack Obama'ya 'Zalım' tweeti

banner94

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Erdoğan programda, HDP'nin seçi

DÜNYA 29.10.2015, 12:09 29.10.2015, 12:09
Demirtaş'tan Barack Obama'ya 'Zalım' tweeti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Erdoğan programda, HDP'nin seçim kampanyasını yürüten ekibin ABD Başkanı Barack Obama'nın seçim kampanyasını yürüten ekip ile aynı olduğunu ifade etti.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da twitter'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini alıntılayan mesajları retweet'leyerek Barack Obama'ya bu tweeti attı.CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

"Bu seçimlerde bu malum partinin kampanyasını sayın Obama'nın kampanyasını yapan ekip yapıyor. Bu ekiple bunlar İstanbul'da bir araya geldi. Bunların yanında bazı medya grupları yer aldı. Bunların adını şimdi söylememe gerek yok. Malum partiyle terör örgütünün ilişkisinin olmadı tam tersine düşman olduklarını söyleme noktasına geldiler. Bazıları diyor ki "adam barış diyor, siz nasıl cevap vermiyorsunuz." Batı'da barış diyen kişi 6-7-8 Ekim'de savaş diyen kişi değil mi? O kampanyayı yürüten ekip diyor ki "yalanı, iftirayı sürekli kullanın." Üst akıl söylüyor bunları."

Kaynak Haber7
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@