Apple iPhone 7 İnce Olacak

Apple tarafından iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile cihazlarda özellikle ekranın büyümesi söz konusu olurken bu konuda bir önceki modellere göre 6 serisi kal

BİLİM-TEKNOLOJİ 13.04.2016, 15:26 13.04.2016, 15:26
Apple iPhone 7 İnce Olacak
Apple tarafından iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile cihazlarda özellikle ekranın büyümesi söz konusu olurken bu konuda bir önceki modellere göre 6 serisi kalın olarak üretildi. Özellikle kullanılan teknolojiler telefonların kalın olmasına neden olurken Apple bu konuda yeni çözüm önerileri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

6 Milimetre İncelikte iPhone!

Apple, iPhone 7 için çalışmalarını sürdürürken bu konuda inceliği ön plana almış durumda. iPhone 7’nin diğer modellere göre çok daha ince olması beklenirken firmanın inceliği 6 milimetreye kadar düşürmeyi amaçladığı öğrenildi.

Mevcut donanımlar ile birlikte bu inceliğin yakalanması oldukça zor görülürken Apple'ın kulaklık jakı gibi bazı donanımları cihazdan çıkarılacağına konuşulanlar arasında. Ekran büyüklüğü konusunda yine giriş ekranı tercih etmesi beklenen Apple'ın bu konuda herhangi bir açıklaması bulunmazken çift kamera, daha uzun ömürlü pil yeni cihazda beklenen özellikler arasında.

iPhone 7 Erken Gelebilir!

Apple tarafından 7 modelinin çıkartılması beklenirken iPhone SE adı verilen ara bir model ile kullanıcılara ulaşan Apple’ın bu konuda yeterli bir ilgi görmezken kullanıcılar yeni modeli çok sevmedi. Bu durum karşısında öngörüler Apple'ın iPhone 7 modelini daha erken tarihe çekmesi yönünde.

Kaynak: Veteknoloji
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@