Birçok kişinin beğenerek tükettiği Ritter Sport çikolatalarının yoğurt dolgulu ürününde plastik parçaları tespit edildi. Üretici firma Alfred Ritter GmbH ürünlerin tüketilmemesi uyarısında bulundu.

Yapılan açıklamaya göre, geri çağrılan ürünler sadece sütlü çikolatalı- yoğurt dolgulu Ritter Sport çikolataları. Diğer ürünlerin tüketilmesinde herhangi bir sakınca olmadığı kaydedildi.

Almanya’da tartışma yaratan cinsiyet değiştirme yasası Bundestad’da onaylandı Almanya’da tartışma yaratan cinsiyet değiştirme yasası Bundestad’da onaylandı

Geri çağrılan ürünler:
Ürün ismi: Ritter Sport Dolgulu Sütlü Çikolata - yoğurt
Gramaj: 100g
Son Kullanma Tarihi: 3 Şubat 2025 
Parti numaraları: H3P1 0304 / H3P2 0304 / H3P4 0304

Ritter sport

Daha önceden bu ürünleri satın alan tüketicilerin ürünleri satın aldıkları mağazaya iade etmeleri istendi.

Yiyecekler içerisinde bulunan plastik kıymıklar, cam kırıkları veya metal yabancı cisimler ğızda ve boğazda tehlikeli yaralanmalara veya kanamaya neden olabilir.
©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.