Yaramaz çocuk Wilders

Bir çoğumuz biliriz çocuklar vardır anneleri kendilerine yoğun çalışma temposundan dolayı vakit ayıramazlar.  Annelerinin dikkatini çekebilmek için

Yaramaz çocuk Wilders
banner33
Bir çoğumuz biliriz çocuklar vardır anneleri kendilerine yoğun çalışma temposundan dolayı vakit ayıramazlar.  Annelerinin dikkatini çekebilmek için farklı arayışlar içerisine girerler. Hatta annelerinin kızacağını bile bile o an bir bardaği bile yere atıp kırarlar. Çünkü tek istedikleri ilgi. Biz buna negatif ilgi çekmek diyoruz. Ebeveynler olayın farkındadır. İyi bir ebveyn özellikle çocuğunu iyi tanıyor ve onu iyi yetiştirmeyi hedefliyorsa çocuğun yapmış olduğu o davranışa olumsuz tepki göstermez. O'nu güzel bir şekilde eğitmeyi  öngörür. Çocuğun göremedigi anlayamadığı daha da önemlisi kavrayamadığı gerçekleri Ona onun dünyasına inerek anlatmaya çalışır bir anne. Her ebeveyn aslında bir eğitimcidir. Özellikle anneler bu eğitimin büyük bölümünü üstlenir.

Şimdi gel gelelim bu ülkenin yaramaz çocuğu Wilders`a.  Kendisi bu ülkede bir parti Başkanıdır. Aşırı ırkcı kimliği ile tanınır bilinir. Yapmış olduğu sivri çıkışlarla birden ilgiyi üzerine alır. Siyasetin yabancılara saldırmaktan ibaret olduğunu zanneden bu yaramaz çocuk her ne kadar saldırsada, ülkenize çıkıp gidin desede böyle bir durumun gerçekleşmesi en çok kendisini üzecektir. Çünkü kendisini başka bir çalışma ve başarıya imza attıgını görmediğimizden varlığını kimseye hissettiremeyecek. Hepimiz biliriz ki gidenler arkalarından başarıyla söz ettirebiliyorsa o toplumda varolmuşlardır. Kendileri olmasa bile eserleri hep yaşar ve yaşatılır.

Her canı sıkıldığında sen yabancısın ülkeyi terket, sen müslümansın haddini bil demekten vazgeçmeyen Wilders, bu seferde milli iradeye sahip çıkıp en demokratik haklarını kullanan kendi özgür iradesiyle seçimini yapıp Ak Partiye oy veren seçmenlere Türkiye`ye geri gitsinler dedi. Ve bu cümle demokrasiye bu kadar önem verilen bir ülkede yer alan bir parti başkanının ağzından çıkması düşündürücü. Bizler anlı şanlı tarihi ile hiçbir zaman ne sömürdük nede sömürüldük. O nedenle demokrasiyi sonuna kadar yaşayan ve yaşatan bir millet olarakta bu tip cümleleri anlayamıyoruz. Yani biraz Fransız kaldık. Hollanda tarihine baktığımızda bunda daha 50 yıl öncesine kadar elleri zincirle bağlı insanları başka ülkelere satıp, yine zayıf olan ülkeleri sömüren  bir neslin torunu olarak bu moddan çıkamayışınızı anlamaya çalışıyorum. Fakat şunuda unutmayınız ki bizler de, 600 yıl boyunca dünya ya hükmetmiş bir neslin torunları olarak tanınır ve biliniriz.
Bizler, gemileri karadan yürüten o büyük kumandan gibi asla yılmayız.
Yine bizler tarihi ile milleti ile kültürü ile gurur duyan bir milletiz. Tüm bunlardan utananlardan değiliz.
Gidin ve istediğiniz gibi bir diktatör tarafından yönetilin deyiminize ise sadece güldük ve geçtik.
Sizin diktatör diye adlandırdığınız Liderimiz, iste benim bu yukarda gururla bahsettiğim (Osmanlı'nın) yani bu büyük dirilişin adıdır. Milletine sevgiyle dokunabilmeyi becerebilen tek Liderdir.
Diktatör diye adlandırdığınız dünya Liderimiz son 2 yılda 2 milyon insana kapılarını sonuna kadar açan bir devlet adamıdır. Tarihimizin bizlere en güzel örneği şudur ki, biz bügüne kadar ne topraklarımızda yaşayanları kovduk, nede bize sığınan insanlara kapılarımızı kapattık.
Yine Diktatör dediğiniz kişi, bügüne kadar hep zalimin karşısında mazlumunda yanında olmuştur. İnsan haklarını dillerinden düşürmeyip mazlumların,annelerin ,çocukların üzerine bombalar yağdıranların yanında değil hep karşısında dimdik duruşundan asla taviz vermemiştir..
Sayin Wilders, 150 bin mülteciyi bir yere sığdıramayan hatta birbirine giren Avrupa ülkeleri bile bu adamın  önemini ve değerini anladıda siz hala anlamakta güçlük çekiyorsunuz.
Yani fotograf diyor ki, benim liderimin kudretinin ulaştıgı yere hiç kimsenin hayalleri bile ulaşamaz.. !!

Şimdi sayın Wilders size sesleniyorum, şunu asla unutmayınız ki,  

Hiç sorun değil sonuçta bizlerin gideceği güçlü bir ülkemiz var. 2 milyon mülteci ye kapılarını sonuna kadar açan Türkiye'miz şurada 450 bin Türk'e mi bakamayacak.
Fakat bizler o kadar duyarlıyız ki, bu ülkeyi terkedersek iyice batarsınız. Zaten kaç yıldır ciddi bir ekonomik krizin içerisinde olan Hollanda'da, son yıllarda baktığımızda Türk girişimcilerin güçlü bir şekilde ayakta kalmalarına herkes şahittir. Çalışkanlığı ve pratik zekasıyla bilinen girişimcilerimiz kriz dönemi paniğe kapılıp işyeri kapatmak yerine yeni çözümler bularak ayakta kalmayı başardılar. Hatta krize rağmen hiç yılmadan sırf bu ülkeye katkı sağlamak için yeni yatırımlar yaptılar. Bizler yaşadığımız ülkeyi de düşünür sahiplenir yeri geldiğinde de koruruz.
Bulunduğu ülkelerde her türlü katkı sağlayan biz Türkler baba vatanımızı düşündüğümuz için gitmiyoruz.
Varlığımızla sizi onore etmeye devam etme kararı aldık.

Yerinizde olsam sizleri varlıklarıyla onore eden bu asil millete karşı daha duyarlı olurdum.

Özellikle burada eğitimini almış gençleri karalamak yerine onlara sahip çıkardım. Bu gençliğe bizlerden çok sizin ihtiyacınız var.
Bizler her iki ülke içinde değerliyiz, önemliyiz . Bir tarafdan büyümekte ve yabancı yatırımcıya ihtiyacı olan Türkiye, diğer tarafdan ise birçok alanda gelişmiş güçlü stratejisi ve kaliteli iş yapabilme yeteneği olan aynı zamanda baska bir ülkeye yatırım yapabilecek potansiyele sahip Hollanda. Bizler bu iki ülke için köprü olmaya hazırız. İlişkilerini en guzel seviyeye taşımak isteyen gönüllüleriz.
Anavatanımızıda babavatanımızıda seviyoruz. Çünkü bizler kendimizi seviyoruz. Kendi insanını ve ülkesini sevmeyen kişiler başkalarınıda sevemezler. Çünkü sevgiyi henüz tanıyıp hissetmemişlerdir.

Başarılı bir siyasetçinin ülkesinde yaşayan insanlara saldırmak değil, çözümler üretebilme yeteneğine sahip olması gerektiğini önemle vurguluyor,
bir anne olarak daha ögreteceğimiz çok şey var, eğitmeye devam diyorum.

Het stoute kind Wilders


De meesten van ons kennen ze wel de kleine kinderen die weinig aandacht krijgen van hun moeders die het weer druk hebben met werken. Op verschillende manieren proberen dit soort kinderen de aandacht te krijgen van hun ouders en met name van hun moeders. Zelfs als ze weten dat hun moeder boos zal worden gooien ze bijvoorbeeld een glas kapot. Het enige wat ze willen is namelijk aandacht. We noemen dit negatieve aandacht vragen. Ouders weten vaak wat er aan de hand is op zo'n moment. Met name ouders die het goed willen doen en hun kinderen een goede opvoeding willen geven reageren dan niet negatief op als er zich een dergelijke situatie met negatieve aandacht van het kind voordoet. Op een positieve manier het kind benaderen hoort bij een goede opvoeding en verzorging. Kinderen begrijpen en voelen veel dingen natuurlijk op een andere manier dan de ouders. Het is zaak om ze op een voor hun begrijpelijke en te bevatten manier te benaderen. Ouders zien we als verzorgers, opvoeders en tegelijkertijd leren ouders de kinderen ook heel veel. Met name moeders hebben een grote taak op hun schouders als het om de opvoeding gaat.

Laten we het nu hebben over het meest stoute kind van dit land: Wilders. Hij leidt een politieke partij in dit land. Hij staat bekend om zijn extreme racistische identiteit. Hij weet heel handig en snel de aandacht op zichzelf te vestigen met zijn uitlatingen en gedrag. Dit stoute kind kan dan wel geloven dat politiek bedrijven bestaat uit het kleineren en zwartmaken van buitenlanders. Hij kan dan wel aangeven dat de meeste buitenlanders ongewenst zijn en terug moeten naar het land van herkomst. Uiteindelijk zal Wilders zelf het meest teleurgesteld worden. Hij heeft namelijk met zijn politieke partij niets kunnen bewerkstelligen voor dit land. Er is geen enkel succes behaald dat noemenswaardig te noemen is of van enige betekenis is voor dit land. We weten allen dat je als politicus pas iets hebt bereikt als je iets hebt gedaan voor de samenleving. Zelfs na hun dood worden grote leiders herinnerd door hetgeen ze hebben achtergelaten.

Wilders heeft er de gewoonte van gemaakt om telkenmale aan te geven dat moslims het land moeten verlaten en terug moeten keren naar het land van herkomst. Ditmaal heeft hij zijn pijlen gericht op mensen die gebruik maken van hun vrije wil en op de Ak partij hebben gestemd tijdens de verkiezingen. Hij geeft aan dat dat deze kiezers het land moeten verlaten en terug moeten keren naar Turkije. Het is frappant en tegenstrijdig dat in een land zoals Nederland waar de democratie en vrije wil zo hoog in het vaandel staat een partijleider dit soort dingen zegt. Wij Turken hebben in ons glorierijke verleden geen enkel volk onderdrukt en uitgebuit noch hebben wij dit toegelaten bij onszelf. Wij zijn een volk dat de democratie naleeft en uitleeft in de ruimste zin des woords en derhalve begrijpen we dit soort uitspraken niet. Als we kijken naar het niet zo verre verleden van Nederland dan zien we dat iets meer dan vijftig jaar geleden mensen werden geketend, verscheept en verkocht op andere continenten. We kunnen dus nu concluderen dat het kleinkind van deze slavenhandelaren nog steeds in dezelfde modus zit. Het is daarom ook niet meer dan normaal dat wij mensen zoals Wilders niet kunnen begrijpen.

Echter laten we ook niet vergeten dat wij nazaten zijn generaties die 600 jaar lang een groot deel van de wereld hebben geregeerd. Wij zullen nooit opgeven net als de generaal die de schepen over het land vervoerde. Tevens zijn we een volk dat trots is op haar cultuur en geschiedenis. We hebben alleen maar gelachen op opmerkingen zoals ga naar je eigen land en laat je daar regeren door een dictator. De man die jullie dictator noemen is juist de belichaming en her opstanding van het Osmaanse rijk wat hierboven kort is beschreven. Het is tot op heden de enige leider in het moderne Turkije die zijn volk heeft weten te raken met liefde en positiviteit. De man die jullie dictator noemen heeft de laatste 2 jaar de deuren geopend voor meer dan 3 miljoen vluchtelingen. Ons verleden is een mooi voorbeeld van hoe er omgegaan kan worden met mensen die een toevluchtsoord zoeken. Onze deuren stonden en staan altijd open voor mensen die de behoefte hebben aan hulp. De man die jullie dictator noemen is juist degene die opkomt voor de onderdrukten. Degenen die het altijd maar hebben over mensenrechten zijn juist degenen die toestaan dat er bommen regenen op onschuldige moeders, kinderen en juist hiertegen heeft deze man zich altijd verzet.

De in totaal 150.000 vluchtelingen waar Wilders over valt hebben er nu voor gezorgd dat de Europese landen overhoop liggen met elkaar. Ze begrijpen de waarde en belang van deze man nog steeds niet. De situatieschets is dus als volgt: jullie kunnen niet eens dromen over de kracht en het bereik van onze leider. Ik spreek nu tot Wilders en vraag hem het volgende niet te vergeten.

Wij hebben op zijn minst een sterk land waar we heen kunnen. Turkije kan naast de 3 miljoen vluchtelingen heus wel de deur openen voor 350.000 Turken uit Nederland. Wij zijn echter zo empatisch en meeleven dat als we Nederland zouden verlaten dit land failliet zou gaan. Ondanks de zware crisis van de laatste jaren in Nederland heeft de sterke positie van de Turkse ondernemers een grote bijdrage geleverd aan het lijfsbehoud. De Turkse ondernemers die algemeen bekend staan om hun ijver en praktische intelligentie zijn er in geslaagd om de economische crisis te overleven middels nieuwe oplossingen zonder in paniek te raken. Ze hebben zelfs meerdere investeringen gedaan ten tijde van de crisis. Wij willen altijd een bijdrage leveren aan het land waar we wonen en dit doen we ook. We zullen niet terugkeren naar ons vaderland. We hebben besloten om jullie te eren met onze aanwezigheid. Ik zou als ik u was blij zijn met de aanwezigheid van deze edele natie in mijn land. Ik zou met name de hier opgeleide jeugd niet zwartmaken maar juist omarmen. Wij hebben een jonge bevolking en veel jongeren. U heeft hier behoefte aan en in de toekomst zal dit alleen maar toenemen. We zijn waardevol voor beide landen. Aan de ene kant een sterk groeiend Turkije met behoefte aan buitenlandse investeringen en aan de andere kant een ontwikkeld krachtig Nederland die kwaliteit hoog in het vaandel heeft en tevens de potentie heeft om in andere landen te investeren. Wij zijn bereid om een brug tussen deze twee landen te vormen. We zijn vrijwilligers die de relaties op het hoogst mogelijke niveau willen en kunnen brengen. Wij houden zowel van ons moederland als van ons vaderland. Wij houden namelijk van ons zelf. Iemand die niet van zijn eigen volk of van zijn eigen land houdt kan ook niet van anderen houden. Een dergelijk persoon weet nog niet wat houden van is en heeft dat nog niet kunnen voelen.

Een succesvolle politicus zou capaciteit moeten hebben om oplossingen te vinden, oplossingen die goed zijn voor de maatschappij, in plaats van de mensen in eigen land zwart te maken en buiten te sluiten.

Sevgilerimle,

Saadet Koral

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
izmir escort antalya escort bodrum escort gebze escort alanya escort bursa escort mersin escort samsun escort kayseri escort konya escort gaziantep escort adana escort izmir escort eskisehir escort izmit escort kocaeli escort kusadasi escort istanbul escort kartal escort pendik escort