banner84

Saadet Partisi'ne yeni genel başkan adayı!

banner94

İbrahim Günay'ın haberi Önümüzdeki aylarda yapacağı büyük kongrenin hazırlıklarına başlayan Saadet Partisi, içeride ve dışarıda istişare t

TÜRKİYE 06.10.2016, 15:44 06.10.2016, 15:44
Saadet Partisi'ne yeni genel başkan adayı!
banner105
İbrahim Günay'ın haberi

Önümüzdeki aylarda yapacağı büyük kongrenin hazırlıklarına başlayan Saadet Partisi, içeride ve dışarıda istişare toplantılarına da başladı. Kongreye gidilen süreçte istişareler konusunda titiz bir çalışmanın yürüten Saadet Partisi'nde Mustafa Kamalak'ın kongrede aday gösterilmeyeceği ortaya çıktı.

PARTİDE KAMALAK RAHATSIZLIĞI

Haber7'den İbrahim Günay'ın haberine göre Saadet Partisi kongreye tek liste halinde gidecek. Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın, teröristbaşı Fetullah Gülen hakkındaki geçmişteki açıklamaları ve Türkiye'nin terör örgütleri ile mücadelesinde takındığı tavır parti içinde rahatsızlıklara sebep olmuştu.

KAMALAK LİSTEDE YOK

Alınan kulis bilgilerine göre Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak önümüzdeki aylarda yapılması beklenen kongrede aday gösterilmeyecek.

scQzM_1475737141_3747

TEK ADAY TEMEL KARAMOLLAOĞLU

Saadet Partisi'nde yapılacak büyük kongrede Temel Karamollaoğlu'nun tek aday gösterileceği öğrenildi. Karamollaoğlu Refah Partisi'nden Sivas belediye başkanlığı yapmış ve daha sonra 21. dönem Sivas milletvekili olmuştu.

Kaynak: Haber7
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@