banner112

Amasya Taşova YİBO'da transfer

banner94

AMASYA (AA) - Hentbol Erkekler Süper Lig ekiplerinden Amasya Taşova YİBO'nun sportif direktörü Sercan Şenel, geçtiğimiz sezon Antalyaspor for

SPOR 16.08.2016, 16:00 16.08.2016, 16:00
Amasya Taşova YİBO'da transfer
banner119

AMASYA (AA) - Hentbol Erkekler Süper Lig ekiplerinden Amasya Taşova YİBO'nun sportif direktörü Sercan Şenel, geçtiğimiz sezon Antalyaspor forması giyen milli sporcu Adnan Tayfur ile anlaştıklarını bildirdi.

Şenel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda mücadele edecekleri 3 kulvarda da başarılı olmak için güçlü kadro kurma çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Geçen sezona göre transfer çalışmalarına daha çok ağırlık verdiklerini dile getiren Şenel, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu sezon başı takip ettiğimiz kadarıyla ligde yer alan tüm takımlar güçlü kadro kurmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.
Biz de Amasya Taşova YİBO olarak bu yarışta başarılı maçlar çıkartmak ve mücadele edeceğimiz üç kulvarda da hedeflerimize ulaşmak için güçlü kadro kurma çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Geçtiğimiz sezon ligin bazı dönemlerinde oyuncu sayısında sıkıntılar çektik. Bu sezon da aynı sıkıntıları çekmemek için oyuncu kadromuzu geniş tutmak istiyoruz. Geçtiğimiz sezon Antalyaspor forması giyen Adnan Tayfur ile anlaştık.
Takıma katkı sağlayacağına inandığımız yeni transferler yapmayı düşünüyoruz."


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@