banner112

Hollanda'da yeni ehliyet sınavına başvuracak olanlar mayıs ayına kadar bekleyecek

banner94

Hollanda'da uzatılması gündeme gelen karantinanın ardından, CBR yeni başvuracaklar için nisan ayı sonuna kadar ehliyet sürüş testi planlamadığını açıkladı.

HOLLANDA 07.01.2021, 13:18 07.01.2021, 13:47
Hollanda'da yeni ehliyet sınavına başvuracak olanlar mayıs ayına kadar bekleyecek
banner119

Hollanda'da 15 Aralık'tan 19 Ocak'a kadar olan karantina uygulamasının en az iki hafta daha uzamaya devam edeceğinin Hollanda medyasında sık sık yer alması üzerine, CBR (Motorlu Taşıt Sürücü Test Merkezi) nisan ayı sonuna kadar yeni başvuracak ehliyet adayları için test sürüşü planlamadığını açıkladı.

Hükümetin karantinayı en az iki hafta daha uzatacağı için, karantina sürecinde ehliyet sınavına giremeyenler için önlem aldıklarını belirten CBR, öncelik hakkının daha önce randevu alan ve karantina sürecinde ehliyet sınavına giremeyenler için kullanılacağı açıklandı.

Nisan ayının sonuna kadar yeni adaylara randevu vermeyeceklerini belirten CBR, hükümetin karantina sürecini ne kadar uzatacağına bağlı olarak bilgilendirmeye devam edeceği bilgisini paylaştı.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©SONHABER.EU


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@