banner112

Hollanda'da aylık 9,95 euro'ya Altın ve değerli eşyalarınızı, yangın ve hırsızlığa karşı koruyun

banner94

De Nederlandse Kluis: Altın ve değerli eşyalarınızı, yangın ve hırsızlığa karşı korur.

HOLLANDA 22.05.2021, 18:27 22.05.2021, 18:42
Hollanda'da aylık 9,95 euro'ya Altın ve değerli eşyalarınızı, yangın ve hırsızlığa karşı koruyun
banner119

Düğün takılarınızı evde saklıyor ve daha güvenli bir yer mi arıyorsunuz? ‘De Nederlandse Kluis’te değerli eşyalarınız her zaman güvende. 

Hollanda genelinde şu ana kadar 50 bin kişi, De Nederlandse Kluis’te kasa kiraladı. Sonhaber okuyucularına özel bir indirim imkanı sunan  De Nederlandse Kluis’te kasa kiralarken  "Sonhaber" indirim kodunu kullanarak 1 aylık ücretsiz kasa indiriminden faydalanabilirsiniz. 

31 yaşındaki Ebru’nun (Amsterdam), aile yadigarı takıları takma zamanı geldi. Düğününde takacağı bu takıları, zamanı gelince çocuklarına devredecek. Ebru, bu zamana kadar bütün takılarını De Nederlandse Kluis’te sakladı. Onları kasasından almaya gittiğinde; bir görevli tarafından onlarca güvenlik kamerası gözetiminde, yarım metre kalınlığında iki ayrı çelik kapıdan geçerek kasasına götürüldü. Kasanın anahtarı, Ebru’dan başka kimsede yok. Bu nedenle kasayı ondan başka hiç kimse açamaz. 
Ebru, değerli eşyalarını önceden bankasının kasasında saklıyordu. Rabobank şubesini kapattıktan sonra, De Nederlandse Kluis’e geldi. Şimdi tüm değerli eşyaları güvende olduğu için Türkiye’ye tatile de huzurla gidebilir. 

Hollanda’nın en büyüğü

De Nederlandse Kluis Genel  Müdürü Jaap Zeeuw van der Laan, 7 yıl içerisinde Hollanda’nın en büyüğü olduklarını anlatarak; “Kasa hizmetleri, önceden bankaların bir hizmetiydi. Bankalar, bu hizmeti artık durdurdular. Bankaların kapattıkları şubelerin büyük çoğunluğunu, mevcut kasalarla birlikte biz devraldık. Bazı yerlerde ise; yaklaşık 80 bin kiloluk kasa odalarını, kendimiz kurduk.” dedi.
De Nederlandse Kluis Genel  Müdürü Jaap Zeeuw van der Laan açıklamalarına şöyle devam etti:

Kalın kasa kapılarından daha fazlası

Bizim işimiz kasaların güvenliğini sağlamak. Güvenlik sistemimiz en yüksek seviye olan 4 yıldızlıdır ve 50 santimlik çelik kapılardan daha fazlasıdır. Kasaya girmek isteyen herkes, kimlik kontrolünden geçirilir. Bunun yanı sıra; ziyaretler, kameralar aracılığı ile izlenir ve kaydedilir. İzleme, mevcut şube dışından da yapılmaktadır. Ayrıca; alarm merkezine bağlı olduğumuz için, en ufak bir şey söz konusu olduğunda, polis anında kapıda belirir. 

Kasalarda neler var?

Görevliler, kasada neler sakladığınızı, asla bilmezler. Kasanın içinde olan her şey, müşterinin özelidir. Dolayısı ile kasanın içinde ne olduğunu, sadece müşterinin kendisi bilir. Özel takılar, tapular, önemli kontrat ve sözleşmeler gibi şeyler olabilir. Her zaman maddi değeri olan değil, manevi değeri olan hatıralarda olması mümkün. 

Müşterimiz, kasasının içindeki kutuyu aldıktan sonra, özel bir odaya geçerek; kutuya koyduklarına bakar, yenilerini koyar veya olan eşyaların bir kısmını alabilir. İşi bittikten sonra, odada bulunan düğmeye basarak, işinin bittiğini görevliye haber verir.  Bu şekilde; müşterilerimizin özeli, her zaman kendine özel kalır. Ayrıca müşterilerimiz, hiçbir zaman bir birini görmezler. 

Nerede bulabilirsiniz?

De Nederlandse Kluis, Hollanda genelinde şimdilik 40 şubeye sahiptir. Kasa kiralarımız, aylık 9,95 eurodan başlamaktadır. Kasalarımızdan birini kiralamak veya bilgi almak için 088-744 5555 numaralı telefonu arayabilir veya www.denederlandsekluis.nl sitesine bakabilirsiniz.

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©️SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@