banner112

Hollanda'da araç camlarının buzlarını temizlemeyene ceza kesilecek

banner94

Tüm ülkeyi etkisi altına alan kar fırtınası, kara, hava, deniz ve demir yolu ulaşımını büyük ölçüde durdurduğu açıklandı.

HOLLANDA 07.02.2021, 13:43 07.02.2021, 13:53
Hollanda'da araç camlarının buzlarını temizlemeyene ceza kesilecek
© Bu şekilde trafiğe çıkmak yasak
banner119

Hollanda'da beklenen kar yağması nedeniyle ve hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesinin ardından trafiğe çıkacak olanların önce araç camlarının buzunu temizlemeleri gerekiyor. Bunu yapmayanlar 259 euro para cezasına tabi tutulacakları bildirildi.

Trafik düzenlemelerine göre trafiğe çıkmadan önce araçta bulunan tüm camların buzları temilenmesi gerekmektedir. Polisin daha sıkı kontroller yapacağı bildirildi.

Hollanda'da etkili olan yoğun kar ve aşırı soğuk hava günlük yaşamı olumsuz etkiliyor.

Hollanda Demiryolları bugün trenlerin seferlerinin şuan yapılmadığını duyururken, yolcuların haberleri takip etmesini istedi.

Hollanda Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KNMI) ise mecbur kalmadıkca yola çıkmayın uyarısında bulunurken, sadece bir gecede ülke genelinde 15 milyon ton tuz buzlanmaya karşı kullanıldığı belirtildi.

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©️SONHABER.EU

Yorumlar (1)
Bahadır 9 ay önce
Çok atmayın yaa milyonlarca ton vaybe milyon ton ya bir yanlış var yada çok attılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@