banner124
banner112

Enschede Polisinin ırkçı paylaşımı tepki çekti

banner94

Hollanda'nın Enschede şehrinde önceki gün meydana gelen hırsızlık olayının ardından Enschede Polis sayfasının yapmış olduğu paylaşım tepkilere yol açtı.

HOLLANDA 22.09.2020, 13:26 22.09.2020, 16:46
Enschede Polisinin ırkçı paylaşımı tepki çekti
banner119

Enschede Polisinin Facebook sayfasında önceki gün meydana gelen hırsızlık olayının ardından  yapmış olduğu paylaşımda suçlunun fiziki görünümü hakkında bilgi verirken, 'Türk/Faslı görünümlü' ibaresini kullandı.

Polis sayfasının suçlunun tanımını yaparken kullanmış olduğu ırkçı ibareler Türkler ve Faslılar tarafından büyük tepki ile karşılandı. Polisin yapmış olduğu paylaşımı kaldırmalarını ve özür beklediklerini sayfaya yorum yaparak belirten Türk ve Faslı kullanıcılar,  bu şekilde ırkçı paylaşım yapan polisin açığa alınmasını istediler.

Getuigen gezocht! Vanavond rond 22:00 uur heeft er een overval plaats gevonden bij de Domino's pizza op de...

Geplaatst door Politie Enschede op Zondag 20 september 2020

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!
©SONHABER.EU

banner123
Yorumlar (1)
Korkusuz 1 yıl önce
40 sene pazarlarda dolastim.Hirsizin dini milliyeti olmaz.Kimin hirsiz oldugunu cok iyi biliyoruz.bir bas hisiz var birde onun en cok sevdigi hirsizlar var. Bizde Allah korkusu helal haram duygusu var.birde hirsizi yetistirenler var.kimseyi zan altinda birakmak dogru degil.
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@