Türkiye’ye para transferi artık çok kolay

Yüksek işlem ücretleri ödemeksizin Avrupa’dan Türkiye’ye para transferi yapmak artık mümkün.

GÜNDEM 23.02.2021, 11:13 23.02.2021, 11:23
Türkiye’ye para transferi artık çok kolay

Dünya çapında 161 ülkeye uluslararası, hızlı ve online para transferleri sunan TransferGo ile hem Türkiye’deki banka hesaplarına hem de kredi ve banka kartlarına para gönderilebiliyor.

Uluslararası ve online para transfer hizmeti sağlayan TransferGo ile, Türkiye’ye yönelik çok düşük masraflarla para transferi yapılabiliyor. Bu girişim, Avrupa’da yaşayan ve Türkiye’ye para göndermek isteyen kişilerin para transfer hizmetleri için herhangi bir fahiş fiyat olmadan uygun ve sabit kurlarla para göndermelerine imkan sağlıyor.

2012 yılında kurulan Londra merkezli TransferGo, o günden bu yana her geçen sene büyüdü ve eriştiği ülke sayısını artırdı. TransferGo, şeffaflığa, güvene ve kullanıcı deneyimine dayalı çok beğenilen bir marka yarattı.

TransferGo’nun öne çıkan özellikleri kısaca şöyle:

  • Markanın şu an dünyanın dört bir yanında 2.5 milyondan fazla müşterisi bulunuyor 
  • Dünya çapında 161 ülkeye uluslararası, hızlı ve ücretsiz para transferleri sunuyor.
  • Türkiye’deki tüm TL cinsinden banka hesaplarına ayrıca Mastercard ve VISA kartlara para gönderilebiliyor.
  • Ayrıca TransferGo ile potansiyel para birimi dalgalanmaları hakkında endişelenmeye de gerek olmuyor çünkü alıcınız, tam olarak ayırtmış olduğu miktarı alıyor. 
  • Üstelik sadece yurt dışı değil, Avrupa Ekonomik Bölgesi’ndeki ülkeler de yurt içi transferleri TransferGo ile yapmak mümkün.

3 senedir yurt dışından Türkiye’ye uygun online para transferleri sunan TransferGo, Mart ayında Türkiye’den de yurt dışına para transferleri sunmaya hazırlanıyor.

Yenilikçi yaklaşımlar ve dijital finansal araçlar

TransferGo para transferlerinin uygun fiyatlı olması gerektiğine inanıyor ve bu vizyondan hareketle faaliyet gösteriyor. Şirket buna uygun olarak yenilikçi yaklaşımlar ve dijital finansal araçlar kullanarak hizmet veriyor. TransferGo Kurucusu ve CEO’su Daumantas Dvilinskas yaptığı açıklamada, “Günümüzde müşterilerin yurtdışında yaşayan arkadaşlarına veya ailelerine aynı yurtiçi para transferlerinde olduğu gibi gizli masraf ödemeden, hızlıca ve basit şekilde para transferi yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Anlaşılması güç olabilen karmaşık ücretlendirme yapılarını ortadan kaldırılmasıyla müşteriler en iyi şekilde para transferini yapabilmeliler. Müşterilerimizin işlem ücreti olmayan ve uygun piyasa kurları üzerinden bir hizmet sunduğumuza dair bize güvenmesi önceliğimizdir.”

TransferGo müşterilerine gönderim hızına dayalı birkaç servis seçeneği sunuyor. STANDARD seçeneği 1 iş gününde parayı hiç komisyon ödemeden ilgili hesaba ulaştırırken, ŞİMDİ seçeneği premium bir hizmet sağlayarak, 30 dakika bu işlemi gerçekleştiriyor. Premium seçeneklerin yüksek oranda tercih edilmesi, komisyonsuz seçeneğini olanaklı kılıyor.

TransferGo bağımsız şekilde denetleniyor

TransferGo, FCA (Mali Tutum Otoritesi) tarafından denetlenen ve işlemleri HMRC (Birleşik Krallık Gelir ve Gümrük İdaresi) tarafından kontrol edilen lisanslı ve yetkili bir ödeme kuruluşu olarak müşterilerine güven sağlıyor. Diğer bir deyişle TransferGo, herhangi bir ticari bankayla aynı güvenlik standartlarını tüketiciye sunuyor. Bağımsız bir tüketici değerlendirme web sitesi olan Trustpilot'ta müşterilerin yaptığı bir dizi değerlendirme de TransferGo’nun tüketici nezdinde de güvenilir bulunduğunun kanıtı nitelikte. Gerçekleştirilen işlemlere yapılan yorumların %94 gibi yüksek bir yüzdesi ‘excellent’ yani mükemmel kategorisinde bulunuyor. 

Tüketici yorumları için: https://uk.trustpilot.com/review/transfergo.com 

TransferGo web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@