banner124
banner112

TransferGo ile paranız 30 dakikada Türkiye'de

banner94

Transfergo ile para transferiniz, 30 dakikada Türkiye’ye ulaşıyor

GÜNDEM 21.09.2019, 12:48 21.09.2019, 12:48
TransferGo ile paranız 30 dakikada Türkiye'de
banner119

TransferGo geçen sene Ekim ayından itibaren sıfır komisyonla 3 günde sunduğu hizmeti, geçtiğimiz ay 1 güne çıkardı. Yani artık TransferGo kullanarak yapılan para transferleri dilerseniz sıfır komisyonla 1 gün sonra, dilerseniz oldukça düşük bir komisyonla daha hızlı transfer seçenekleriyle (örneğin 2.99 EUR komisyon karşılığı 30 dakikada gibi) Türkiye’ye ulaşıyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen para transferi şirketlerinden biri olan TransferGo, 2019’un ilk yarı yılına dair en güncel müşteri, işlem sayısı ve büyüme rakamlarını açıkladı.

1,3 milyon müşteriye ulaşan TransferGo ile şimdiye kadarki para transferi hacmi ise 1,8 milyarı aştı.

Açıklanan rakamlara göre; 47 ülkede faaliyet gösteren, Londra, Vilnius, Berlin, Varşova ve İstanbul’da ofisleri olan TransferGo’nun müşteri sayısı hızla artıyor.

Şirketin şu an için globalde 1 milyon 300 bini aşkın müşterisi bulunuyor.

2019 ilk yarı yılı sonu itibariyle toplam işlem sayısı 4,5 milyonu geçerken, şimdiye kadarki para transferi hacmi ise 1,8 milyar euroyu aşmış durumda. TransferGo, globalde 2018 yılında %100 gibi ciddi bir büyümeyi kaydetmişken, bu yıl da yıl sonuna kadar yine önemli bir büyüme oranına imza atmayı hedefliyor.

Yaz tatili bitti, şimdi yeni ihtiyaçlar kapıda

TransferGo geçen sene Ekim ayında Türkiye’ye de para gönderme hizmetine başlandığını duyurmuştu.

Dijital para transferi servisini çok uygun fiyatlarla müşteriye sunan TransferGo, bu sayede Avrupa'daki Türklerin en büyük sorunlarından birine de iyi bir çözüm getirmiş oldu. TransferGo Türkiye'nin Büyümeden Sorumlu Ülke Müdürü Senem Öztürk, yeni masraf kalemleri ve para gönderme ihtiyaçlarının da kapıda olduğunu söyledi.

Öztürk, şunları söyledi: “Yaz aylarında Türkiye’de uzun bir tatil yapıp yaşadıkları ülkelere geri dönen Türklerin, Türkiye’de geçirdikleri dönemde para transferi ihtiyacı azalıyor. Çünkü yanlarında getirdikleri nakit veya kredi kartı gibi finansal araçlarla masraflarını karşılıyorlar. Ancak döndükten sonra Türkiye’ye para gönderme ihtiyaçları tekrar başlıyor, sorunsuz ve güvenilir para transferi yollarını arıyorlar. Bu ihtiyaçların basında Türkiye’deki aile ve akrabalara para gönderme, onların eğitim masraflarına destek olma, Türkiye’de satın alınan ev, yazlık gibi gayrimenkullerin aylık düzenli aidat masrafları ve kredi ödeme ihtiyaçları bulunuyor. Ayrıca yine Türkiye’deki yakınların düğün kutlamaları ve doğumgünü gibi özel gün sebebiyle hediye olarak para gönderme ile Türkiye’den emeklilik için gereken prim ödemeleri de diğer ihtiyaçlar arasında boy gösteriyor. Biz de tüm bu ihtiyaçlara hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözüm sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

TransferGo’nun websitesine buradan ulaşabilirsiniz.

TransferGo Hakkında
TransferGo, yurt dışında yaşayan kişilerin banka işlem ücretleri ödemeksizin ülkelerindeki yakınlarına para göndermelerini sağlayan uluslararası bir para transfer şirketidir.

2012 yılında İngiltere’de kurulan şirketin genel merkezi Londra’dadır. TransferGo'nun Berlin, Vilnius, Istanbul ve Varşova'da da ofisleri bulunmaktadır.

TransferGo, dünya çapında 47 ülke arasında uluslararası, hızlı ve düşük maliyetli para transferleri sunmaktadır. Tüketiciler, TransferGo'nun yenilikçi iş modeli sayesinde yurt dışına para gönderebilir. Bu, para transferlerinin yerel para gönderimleri gibi işlediği ve paranın ülke değiştirmeye gerek olmadığı anlamına gelir.

TransferGo, 2018 yılında Europas Ödülleri'nin “Yılın En Hızlı Yükselen Girişimi” kategorisinde finalist olarak aday gösterildi.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©SONHABER.EU
Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!


banner123
Yorumlar (0)
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@