Schiphol'e yolcu bırakmak ücretli olacak

banner94

André van den Berg Luchtvaartnieuws Magazine'e yaptığı açıklamada gidiş terminaline yolcu bırakanlardan ücret talep edilebileceğini belirtmesine vatan

GÜNDEM 18.07.2018, 16:48 18.07.2018, 16:48
Schiphol'e yolcu bırakmak ücretli olacak
banner119
André van den Berg Luchtvaartnieuws Magazine'e yaptığı açıklamada gidiş terminaline yolcu bırakanlardan ücret talep edilebileceğini belirtmesine vatandaşlar tepki gösterdi.

Yaşanan gelişmelerin ardından Schiphol basın sözcüsü konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sözcü, '' yolcu bırakanlardan ücret talep edilmesi henüz karara bağlanmış bir uygulama değil. Schiphol'de yaşanan yoğunluk ve ulaşımın kolaylaştırılması yönündeki çalışmalarımız için tasarladığımız bir plan. Ücretle ilgili kesin bir şey yok '' dedi. De Telegraaf gazetesindeki haberde ücretin 5 euro olacağına dair bilgilerin yer almasına da değinen sözcü, '' bunları nereden çıkarıyorlar bilmiyorum. Daha karar aşamasında olduğumuz için ücret bedeli ile ilgili görüşmelerimiz olmadı. Öncelikle NS, Prorail ve hükümet ile birlikte Schiphol'e ulaşımı kolaylaştırmak için ortak çalışma yürüteceğiz. Toplu taşımayı geliştirmek şu an için en önemli faktör '' sözlerine yer verdi.

SONHABER.EUYorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@