Hollanda'da polisin şiddet uyguladığı genç kızla ilgili detaylar ortaya çıktı

banner94

Foto: Screenshot video Rotterdam'da bulunan Stadhuisplein'de Skihut barında olay çıkardıkları ortaya çıkan iki sevgilinin mekandan atıldıkları beli

GÜNDEM 02.06.2018, 03:59 02.06.2018, 03:59
Hollanda'da polisin şiddet uyguladığı genç kızla ilgili detaylar ortaya çıktı
banner119
Foto: Screenshot video

Rotterdam'da bulunan Stadhuisplein'de Skihut barında olay çıkardıkları ortaya çıkan iki sevgilinin mekandan atıldıkları belirtildi. Polisin şiddetine maruz kalan genç kızın barda tuvalet görevlisi kadın ile tartışmasının ardından erkek arkadaşının da güvenlik görevlisiyle atışmasıyla cereyan eden olayda polise haber verildiği bildirildi.

Polisin olay yerine geldiğinde genç kızın sevgilisinin gözaltına alınırken polise tepki vermesi olayların çığrından çıkmasına neden olduğu aktarılıyor. Cep telefonu ile çekilen görüntülerde de görüldüğü gibi genç kızın tepkisine karşılık polisin itmesiyle yere düşen ve başını çarpan kızın küfür etmesinin ardından polis şiddete başvuruyor. Görüntülerde yer almayan kısımda polisin genç kızı jopladığı belirtiliyor.

Bir anda ülke gündemine oturan görüntülerde polisin uyguladığı agresif tavırlar ve şiddete tepkiler yağıyor. Ancak diğer taraftan da genç kızın polise karşı tavırları da doğru bulunmuyor.

Daha önce yayımlanan videonun devamını izlemek için:

https://www.nu.nl/237725/video/agent-slaat-vrouw-in-gezicht-bij-arrestatie-in-rotterdam.html

SONHABER.EU

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@