banner112

Hollanda'nın Rotterdam kentinde bir Türk silahla vurularak öldürüldü

banner94

Cuma günü akşam Rotterdam’da 58 yaşında Türk olduğu belirlenen bir adam, köpeğiyle gezdiği sırada, bir araçtan açılan ateşle hayatını kaybetti.

GÜNDEM 06.06.2020, 12:59 06.06.2020, 13:19
Hollanda'nın Rotterdam kentinde bir Türk silahla vurularak öldürüldü
banner119

Aslen Sivaslı olan 58 yaşındaki Türk, sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı müdahalelere rağmen kurtulamayarak hayatını kaybetti.

Öldürülen kişinin kısa bir süre önce hapisten çıktığı ve aslen Sivaslı olduğu öğrenildi.

Adamın araçtan açılan yaylım ateşi sonucu hayatını kaybettiğini tespit eden polis, cinayetin katil ya da katillerin olay sırasında araçtan inip inmediğinin bilinmediğini açıkladı. Maktulün kafasından defalarca vurulduğunun anlaşıldığı belirtildi.

Olay yerinden 1,5 km kadar uzakta bir aracın yanarak tahrip edilmesi ise zanlıların cinayette kullandıkları ve kaçtıkları aracı yakarak delilleri yok ettikleri şeklinde yorumlandı.

Görgü tanıkları; hiç bir konuşma ya da tartışma duymadıklarını sadece bir kurşun yağmuru sesi duyulduğunu anlattılar. Adamın ailesine ulaşıldığı ve köpeğin teslim edildiği bilgisi verildi. Ancak maktülün kimliği henüz açıklanmadı.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız

Habernet

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@